Skocz do zawartości

Peugeot 307 (feline) 2.0 177KM-opinie


NobSon

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, natrafiłem na taki egzemplarz https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-307-wersja-feline-180-km-ID6yP5Sf.html

 

Jak dla mnie ma wszystko to co potrzebuje, mam nawet takiego w rodzinie ale kombi w HDi. Ale chciałbym się  dowiedzieć cos o tym silniku, wolny ssak, jak z trwałością i spalaniem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej miał identyczny motor w swoim C4 powinien coś powiedzieć.

Od siebie mogę napisać motor lubiący oleum, podatny na wycieki. Silnik fajnie kręcić po obrotach. Prosty w budowie ceny części przystępne. Uważaj na te 180KM możesz być niemile zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, szyman napisał:

Maciej miał identyczny motor w swoim C4 powinien coś powiedzieć.

Od siebie mogę napisać motor lubiący oleum, podatny na wycieki. Silnik fajnie kręcić po obrotach. Prosty w budowie ceny części przystępne. Uważaj na te 180KM możesz być niemile zaskoczony.

 

 

Ogólnie juz nie ma dobrych silników. Niestety :( jutro nade go obejrzeć zobaczymy co będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, szyman napisał:

Maciej miał identyczny motor w swoim C4 powinien coś powiedzieć.

Od siebie mogę napisać motor lubiący oleum, podatny na wycieki. Silnik fajnie kręcić po obrotach. Prosty w budowie ceny części przystępne. Uważaj na te 180KM możesz być niemile zaskoczony.

 

 

Ogólnie juz nie ma dobrych silników. Niestety :( jutro nade go obejrzeć zobaczymy co będzie 

 

 

Edit:

Byłem obejrzeć. Niestety trochę sie zawiodłem, auto nie wyglądało na 160k przebiegu. W środku śmierdziało, skóra wytarta. Wyciek z silnika chyba uszczelniacz wału od strony skrzyni. Gdzieniegdzie nalot rdzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, NobSon napisał:

 

 

Ogólnie juz nie ma dobrych silników. Niestety :( jutro nade go obejrzeć zobaczymy co będzie 

 

Ogolnie ja z tego silnika bylem bardzo zadowolony :ok: Moc max mial przy chyba 7kRPM wiec lubil wysokie obroty.

Czesto byl dosc mocno krecony i nie robilo to na nim zadnego wrazenia, ale tej mocy za bardzo nie czuc.

Przez 5 lat i 80kkm nie sprawial zadnych problemow, tak jak Szyman pisal bral sobie 1-1,5ltr oleju na 15kkm ale wg mnie to nic wielkiego.

Z tego co wiem to mial tak od samego poczatku az do 180kkm jak go sprzedalem.

Srednie spalanie z calego okresy mialem ok 9/100...

Najwiekszy minus to, ze ten silnik byl zestawiany ze skrzynia 5b i na autostradzie robilo sie glosno.

Jak znajdziesz zadbany egzemplarz to IMHO warto :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.