Skocz do zawartości

Kia sportage, 3 gen, przedliftowa


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć po sąsiedzku.

Pytanie odnośnie wozu jak w temacie. Teść posiada takie wozidło, chyba wersja wyposażeniowa L. ostatnio prosił mnie o podłączenie kamerki. chciał ciągnąć zasilanie od gniazda zapalniczki pod wszystkimi uszczelkami. pomijając fakt, że będzie to wyglądać kijowo, traci wtyk gniazda, bo zawsze ma tam kamerę.

Pytanie moje jest następujące. obejrzałem z grubsza obudowę lusterka i lampki i wychodzi mi na to, że zasilanie można tam upchnąć. Czy znajdę tam plus po kluczyku i jednocześnie wytrzyma zasilacz 2A (tyle jest nadrukowane na ładowarce, jak jest w rzeczywistości - nie wiem)? czy jest tam faktycznie na tyle miejsca, że mogę tam podłączyć i chować ładowarkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.06.2017 o 15:16, cherry_man napisał:

obejrzałem z grubsza obudowę lusterka i lampki

Lampka ma raczej zasilanie na stałe. Jak ma samościemniające lusterko to tam może być plus po stacyjce. Tylko jak Ty chcesz to wszystko tam upchnąć? Ja podłączyłem się do gniazda zapalniczki, schowałem to wszystko za radiem i kabel puściłem słupkiem i u góry pod tapicerką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.06.2017 o 17:20, marcindzieg napisał:

Lampka ma raczej zasilanie na stałe. Jak ma samościemniające lusterko to tam może być plus po stacyjce. Tylko jak Ty chcesz to wszystko tam upchnąć? Ja podłączyłem się do gniazda zapalniczki, schowałem to wszystko za radiem i kabel puściłem słupkiem i u góry pod tapicerką.

ma samościemniające, zapomniałem to dodać.Jak dobrze pamiętam ma w lusterku chyba trzy diody. Nie rozbierałem tego, ale po pobieżnych oględzinach wydaje mi się, że przed schowkiem na okulary pod lampkami powinno być wystarczająco miejsca, bo jest tam takie spore przetłoczenie. ale tak jak mówię, nie rozbierałem tego jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cherry_man napisał:

ma samościemniające, zapomniałem to dodać.Jak dobrze pamiętam ma w lusterku chyba trzy diody. Nie rozbierałem tego, ale po pobieżnych oględzinach wydaje mi się, że przed schowkiem na okulary pod lampkami powinno być wystarczająco miejsca, bo jest tam takie spore przetłoczenie. ale tak jak mówię, nie rozbierałem tego jeszcze

 

Sprawdź. Może to rzeczywiście jakaś metoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.