Skocz do zawartości

Skrzynia zapytanie


hamerg

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym upewnić się zanim zacznę rozbiórkę skrzyni co do ewentualnego defektu. Otóż, biegi wchodzą dobrze przy standardowej zmianie ( znaczy wolnej), ale już jak dokręcam do odcinki i szybko chcę zmienić to strasznie trzeszczą zęby. Dodatkowo mam problemy czasem z wrzuceniem 4 biegu nawet w trybie spokojnym. Po prostu trzeba pociągnąć z całej siły, ale nie trzeszczy.Auto jeździ na kajtkach i troszkę to denerwujące i stresujące. Docisk sprawny tarcza również. Co do luzów w koszyku to brak. Nie wiem czy to przyczyna zbyt wyrobionych synchronizatorów czy np jakiś dziwny luz na mechaniźmie zabezpieczajacym przed wrzuceniem dwuch biegów. Czy aby na pewno winne tej całej sytuacji będą synchronizatory?

Ps. 

Kiedyś latało się bez odjęcia przy zmianie i wszystko działało poprawnie oczywiście innymi furami. W tym typie się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.