Skocz do zawartości

Kanada


rwIcIk

Rekomendowane odpowiedzi

a VER po raz kolejny wciskając się na 'trzeciego' w pierwszy zakręt popsuł komuś wyścig.

Ferrarki miały fajne tempo, szkoda że przez atak VER zostaliśmy pozbawieni walki o miejsca na pudle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ozarek napisał:

a VER po raz kolejny wciskając się na 'trzeciego' w pierwszy zakręt popsuł komuś wyścig.

Ferrarki miały fajne tempo, szkoda że przez atak VER zostaliśmy pozbawieni walki o miejsca na pudle.

 

To są wyścigi, a nie internetowe marudzenie - zupełnie jakbym czytał, że Kubica znowu rów zaliczył. To jest jazda na krawędzi. Było ciekawie i pisz może za siebie, a nie że "zostaliśmy pozbawieni walki o miejsca na pudle". Walka trwała do końca. Vettel mógł być na pudle, ale jechał jak jechał (po swojemu), Kimiemu super bolid zaczął stawać okoniem. Może popłacz nad losem Alonso, któremu silnik szlag trafił na koniec, ale to chyba nic nowego w obecnym układzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, futrzak napisał:

To są wyścigi, a nie internetowe marudzenie - zupełnie jakbym czytał, że Kubica znowu rów zaliczył. To jest jazda na krawędzi. Było ciekawie i pisz może za siebie, a nie że "zostaliśmy pozbawieni walki o miejsca na pudle".

Możesz sobie zaklinać rzeczywistość jak chcesz (tak samo jak w przypadku aero w Indy) ale prawda jest taka, że walki o żaden stopień podium nie było i to wszystko zasługa wpychania się VER na 3. w zakręt.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ozarek napisał:

Możesz sobie zaklinać rzeczywistość jak chcesz (tak samo jak w przypadku aero w Indy) ale prawda jest taka, że walki o żaden stopień podium nie było i to wszystko zasługa wpychania się VER na 3. w zakręt.

 

Ja nie mam czego zaklinać - rzeczywistość jest przeciwko Twojej wizji świata i tyle. Oby więcej takich wyścigów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, futrzak napisał:

Ja nie mam czego zaklinać - rzeczywistość jest przeciwko Twojej wizji świata i tyle. Oby więcej takich wyścigów. 

To napisz mi w którym momencie wyścigu, po zjeździe SC była realna walka o którykolwiek stopień podium.

I żeby była jasność walka = choćby podejmowanie próby wyprzedzenia.

 

Wyścig nie był zły czy nudny, działo się sporo i dzięki VET, OCO, trochę ALO i kilku innym było na co popatrzeć, ale to nie była walka o podium czy zwycięstwo. Tej walki pozbawił nas VER swoim manewrem na początku, on się nie pomylił trochę tylko przywalił kołem w koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.