Skocz do zawartości

Kabel diagnostyczny Toyota


gonziak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam jakiś kabelek do Toyoty, łączyłem się z Avensisem 2004 D4d, łączy się z moim Yarisem I. Jak chcesz, to mogę Ci pożyczyć -  okolice Olkusza lub Trzebini :)

 

Jak jesteś zainteresowany to sprawdzę dokładnie co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kysior napisał:

Ja mam jakiś kabelek do Toyoty, łączyłem się z Avensisem 2004 D4d, łączy się z moim Yarisem I. Jak chcesz, to mogę Ci pożyczyć -  okolice Olkusza lub Trzebini :)

 

Jak jesteś zainteresowany to sprawdzę dokładnie co to jest.

 

Jakiego programu używasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie tylko ASO.

Musi być ktos kto ma interfejs mvci najlepiej w wersji FW 2.0.x bo wersja 1.4 ogranicza możliwosci.Do tego program Toyota TIS Techstream V10.

No i oczywiście podstawowa sprawa.Ktoś kto to ogarnia.

 

To jest potrzebne: https://pl.aliexpress.com/wholesale?minPrice=&maxPrice=&isBigSale=n&isShoppingCard=n&isFreeShip=y&isFavorite=n&isMobileExclusive=n&isLocalReturn=n&shipFromCountry=&shipCompanies=&SearchText=Mini+vci+toyota&CatId=0&g=y&SortType=total_tranpro_desc&initiative_id=SB_20170321035859&needQuery=n&groupsort=1

 

P.S. Ja nie mam bo i tak bym tego nie ogarnął.Popatrzeć na cyferki itp umiem ale to nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jakubek napisał:

nie tylko ASO.

Musi być ktos kto ma interfejs mvci najlepiej w wersji FW 2.0.x bo wersja 1.4 ogranicza możliwosci.Do tego program Toyota TIS Techstream V10.

No i oczywiście podstawowa sprawa.Ktoś kto to ogarnia.to chodzi...

 

I wszystko jasne :) Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.