Skocz do zawartości

Przegląd ASO Renault


bonzo

Rekomendowane odpowiedzi

W środę mam umówiony przegląd do przebiegu 60000 maksymalnie do tego czasu zrobię 58000 , jaka jest procedura ? wezmą mi ogarną trochę wcześniej ?

W Czwartek wyjeżdżam na weekend i wolałbym jechać na świeżym oleju.

Za usługę będzie płacił Arwal .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, bonzo napisał:

W środę mam umówiony przegląd do przebiegu 60000 maksymalnie do tego czasu zrobię 58000 , jaka jest procedura ?

 

Procedura jest taka, ze bolid postoi w ASO, wymienią filtr i olej, pan/pani w recepcji "odfiksuje" Ci checklistę i będzie pan zadowolony... :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bonzo napisał:

W środę mam umówiony przegląd do przebiegu 60000 maksymalnie do tego czasu zrobię 58000 , jaka jest procedura ? wezmą mi ogarną trochę wcześniej ?

W Czwartek wyjeżdżam na weekend i wolałbym jechać na świeżym oleju.

Za usługę będzie płacił Arwal .

 

To najlepiej zapytaj w Arwalu, skoro oni pokrywaja koszty albo przeczytaj umowe, ktora podpisales :ok: 

Z perspektywy ASO to mozesz nawet co 500km przyjezdzac na przeglad, jak tylko bedziesz chetny za to placic ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiętam (w ASO serwisowałem 4 kolejne auta z Arvala, a wcześniej kilka z LeasePlanu) to obowiązuje licznik np. Twoje 60 tys. +- 500 km. Zresztą to nie wymogi Arvala tylko producentów aut. W moim przypadku były to Peugeot, Renault i Dacia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.