Skocz do zawartości

Auto dla rodziców


pejus1982

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzice, chcą kupić auto do 70kzl Czasami będą zabierać wnuki na jakieś wypady. Finalnie pozostały Astra kombi 1.4 100KM bez turbo iJetta 1.2 TSi 105KM. Wyposażenie porównywalne, Astra za 65kzl, Jetta za 68kzl. Auto na jakieś 10 lat pewnie. Które polecacie? Astre można kupić jeszcze z silnikiem 1.0 3 cylindry za 69kzl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wojtala napisał:

Ojciec kupil nova vitare i jest bardzo zadowolony. Auto wyzsze, bagaznika tez jest troche.

No właśnie, zarówno Astra jak i Jetta nie są najwygodniejsze do wsiadania przez starsze osoby (szczególnie jak mają problem z kręgoslupem), tzn. nie tyle są niewygodne, co są lepsze auta, bardziej szanujące kręgosłup, choćby rzeczona Vitara :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2017 o 09:05, pejus1982 napisał:

Rodzice, chcą kupić auto do 70kzl Czasami będą zabierać wnuki na jakieś wypady. Finalnie pozostały Astra kombi 1.4 100KM bez turbo iJetta 1.2 TSi 105KM. Wyposażenie porównywalne, Astra za 65kzl, Jetta za 68kzl. Auto na jakieś 10 lat pewnie. Które polecacie? Astre można kupić jeszcze z silnikiem 1.0 3 cylindry za 69kzl

a nie chcą np. Mokki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2017 o 11:26, iwik napisał:

 tipo kombi 1.4T w bogatej wersji (lounge)

Ja wiem, że jak się rodzi pierwsze dziecko, to się wg AK kupuje autobus, ale po kiego dziadkom kombi ?

Szedłbym w tipo htb, albo jak już ruszamy temat wyższego auta - skoda wyprzedaje Yeti, mogą być fajne oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


skoda wyprzedaje Yeti, mogą być fajne oferty.


W ogłoszeniach nic fajnego nie znalazłem. Ceny cały czas takie same jak były. 1.2 tsi za 70 koła minimum nie można uznać za żadną okazję
Pewnie karoq wejdzie do oferty tez z taką ceną na start.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, iwik napisał:

W ogłoszeniach nic fajnego nie znalazłem.

Może warto się przejść do salonu i pogadać ?

3 godziny temu, iwik napisał:

1.2 tsi za 70 koła minimum nie można uznać za żadną okazję

Dziadkowie są emerytowanymi kierowcami WRC ? Bo wg mnie bardziej by im był przydatny automat (wygoda), ksenony (lepsza widoczność, słabsze oczy) czy kamera parkowania niż dodatkowe KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wg mnie bardziej by im był przydatny automat (wygoda), ksenony (lepsza widoczność, słabsze oczy) czy kamera parkowania niż dodatkowe KM.

Nic z tych rzeczy nie znajdziesz w yeti w cenie do 70k. Jako że auto nie jest już produkowane można brać tylko to co stoi u dilerów wiec nie dokupisz opcji pod siebie. Jak dla mnie słaba oferta. Sam się swego czasu interesowałem tym modelem i można było 1.2 kupić za 64-65 tys. Teraz min to 68-70. Jak za schodzący model to kicha straszna, a nie żadna okazja.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.