Skocz do zawartości

Właściciel Abarth Punto Evo poszukiwany :)


mati6630

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule mamy tu kogoś kto jest w posiadaniu takiego wózka? ;) Takim wozidłem nie jeździłem i mam parę pytań technicznych i użytkowych. Mam możliwość nabycia APE drogą kupna i zanim kupię i się właduje w problemy wole dopytać co i jak :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Własna inwencja twórcza, H4 z różnymi +10000% jasności i tak były dla mnie za słabe ;). Reflektory ori zostały w garażu, drugie kupiłem nowe podróby zrobiłem je po swojemu dodając bixenon i wreszcie coś widać w nocy. Z drugiej strony co ja tym autem jeżdżę w 2 miesiące zrobiłem jakieś 600km. Bardziej traktuje to auto jak zabawkę niż zwykły smutny samochód do przemieszczania z punktu A do B :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druciarnia - Ja wiem, zależy kto co pod tym słowem rozumie, dla mnie żadnego druta tu nie ma :)

Groźba utraty DR i nie przejścia przeglądu - TAK

Oślepianie - Stanowcze nie! Chciałbym żeby każdy miał ustawione światła tak jak ja i jazda byłaby łatwiejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2017 o 21:59, mati6630 napisał:

Druciarnia - Ja wiem, zależy kto co pod tym słowem rozumie, dla mnie żadnego druta tu nie ma :)

Groźba utraty DR i nie przejścia przeglądu - TAK

Oślepianie - Stanowcze nie! Chciałbym żeby każdy miał ustawione światła tak jak ja i jazda byłaby łatwiejsza :)

1. A poziomowanie lamp masz na pokładzie

2. Spryski założone.

3. Skoro dłubane przez Ciebie to rozumiem, że sam wystawiłeś na ten drut homologację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, piohol napisał:

1. A poziomowanie lamp masz na pokładzie

2. Spryski założone.

3. Skoro dłubane przez Ciebie to rozumiem, że sam wystawiłeś na ten drut homologację.

Nie wiem gdzie masz najbliższy posterunek policji ale moje tablice WR 9464W i możesz to tam zgłosić :) Co za naród :D

 

I teraz kolego tu cię zaskoczę bo reflektory mają homologację DCR, a ksenon jest 25W gdzie nie jest wymagane automatyczne poziomowanie oraz spryskiwacze, dziękuję :)

 

Dnia ‎2017‎-‎10‎-‎16 o 10:01, DeviLLL napisał:

Dajcie fotkę tej druciarni bo nic nie widzę ;]

A proszę bardzo :D

21415041_2011076112277128_6648231865024243120_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mati6630 napisał:

Nie wiem gdzie masz najbliższy posterunek policji ale moje tablice WR 9464W i możesz to tam zgłosić :) Co za naród :D

 

I teraz kolego tu cię zaskoczę bo reflektory mają homologację DCR, a ksenon jest 25W gdzie nie jest wymagane automatyczne poziomowanie oraz spryskiwacze, dziękuję :)

 

 

Zastanawiam się nad homologacją dla tej lampy zapewne ma taką https://hidretrofit.pl/sklep/naklejki-homologacyjne-xenon-dcr/ lub homlogację "azjatycką" tam można kupić każdy certyfikat.

Co do jakości takiego światła dla użytkowników drogi nie muszę się wypowiadać. Przy tego typu rozwiązaniach najczęściej tylko właściciel pojazdu jest zadowolony, ale co tam przecież sam sobie po oczkach nie świecisz. 

Myślę, że kontrola niebieskich na drodze prędzej czy później doceni twoją inwencję twórczą. 

Wrzucam na luz i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.