Skocz do zawartości

skrzynia 1.9 80KM


rusala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuję informacji o skrzyni od P2 ewentualnie FL z 1.9 wersja 80KM (jakieś 85KM chyba tez występowało z ta samą ale pewności nie mam jak to odróżnić). Nie wzgardzę zdjęciem takiej skrzyni jeżeli ktoś ma luzem lub w samochodzie bo sam na 100% nie jestem pewien, która to :phi: Zakładam, że to jest rodzina C510?

 

Potrzebuję z niej kilka części do poskładania customowej skrzynki więc jeżeli ktoś ma całą lub np. z uszkodzoną obudową to byłbym chętny jeżeli wyjdzie mi, że jest kompatybilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jestem tak na 95% pewien, że to C510 było. Nie ma ich a wiele na alledrogo. Znalazłem jedną w Krakowie ale albo musiałbym jechać 300km w jedną stronę albo prosić się żeby wysłali. Zanim to zrobię wolałbym się upewnić, że to ta.

Czy ktoś przypadkiem jest z Krakowa i mógłby podejść, wrzucić bieg i policzyć ile obrotów na wejściu daje ile na wyjściu (innymi słowy przełożenie :hm:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.