Skocz do zawartości

Podsumowanie 6 lat z Lacetti


jareczekmtb

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj poszedł w dobre ręce ;) był ze mną 6 lat i 90000km , ogólnie nie było przypadku żeby mnie zawiódł , zawsze odpalił , zawsze dowiózł na miejsce . Żadnych niespodziewanych awarii , wymieniane rzeczy czysto eksploatacyjne , klocki , tarcze , amortyzatory . Ogólnie byłem bardzo zadowolony , co ciekawe od wielu słyszałem jak kupowałem , co ty kupujesz , dożywocie będziesz miał bo nie sprzedaż później :hehe: . Nawet ogłoszenia nie musiałem wystawiać i się sprzedał :oki:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jareczekmtb napisał:

Nie , kupiłem jako 5 -latka , 80000 nakręcone (podobno;) ) , u mnie następne 90000 i 6 lat  , 2006r 

No to ładnie.

Też miałem 2006 r. Nakręciłem 115 kkm i sprzedałem w 2013 r.

Przez ten czas (oprócz naprawa gwarancyjnych) dołożyłem extra tylko na łożysko i sworzeń wahacza oraz na czyszczenie EGR - raptem kilkasset zł :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jareczekmtb napisał:

Jeszcze mi się przypomniało , Lacetti cały czas na oryginalnym akumulatorze z 2006r 8]

Dobre wsadzali, zdaje się xxxxxx, to i wytrzymywały długo  :ok: 

p.s. xxxxxx=Delcor  ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cena korzystna dla kupującego. Nie dziwię się że szybko poszedł. Czasy się trochę zmieniły. Ludzie częściowo pozbyli się stereotypów i powoli zaczynają używać aut do jeżdżenia a nie do wkurzania szwagra i sąsiada. Szukają po prostu auta które będzie tanio i bezproblemowo jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaruga napisał:

Moim zdaniem cena korzystna dla kupującego. Nie dziwię się że szybko poszedł. Czasy się trochę zmieniły. Ludzie częściowo pozbyli się stereotypów i powoli zaczynają używać aut do jeżdżenia a nie do wkurzania szwagra i sąsiada. Szukają po prostu auta które będzie tanio i bezproblemowo jeździć.

 

Raczej zupelnie normalna jak za 11 letnie, budzetowe auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9tys , 1.8 LPG , mechanika igła , doczepić się było można do tylnej klapy , bo wgniotka była  i zaczyna lakier pękać , ale w tej cenie chyba do zaakceptowania 

Też miałem 5 lat sprzedałem z 240kkm na liczniku, przy 170 sprzęgło i nic tylko eksploatacja, super auto. A akumulator Delcor mam w drugim. aucie oryginał z 2004.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.