Skocz do zawartości

Oleje Ravenol


Tiomek

Rekomendowane odpowiedzi

REVANOL robi rozlewa swoje oleje do skrzyń do butelek ze znaczkiem Renault . Automaty Renault a także inne skrzynie Jatco są zalewane fabrycznie revanolem czyli jeżlei japończyki wlewają tam ten olej to chyba dobry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ravenol jest producentem olejów przekładniowych. Do takich zalicza się jeszcze Fuchs, Texaco, dawne Esso (obecnie pod marką Mobil). Inni mają w ofercie, ale w większości w butelkach są oleje tych producentów. Oczywiście mówimy o olejach przekładniowych. Czołowy producent, brać i nie narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne z lepszych olejów, w necie można znaleźć analizy składu i wychodzą bdb. Na duży plus jest możliwość bezproblemowej weryfikacji oryginalności produktu (na butelkach są unikalne kody pod zdrapką, które można wpisać na stronie producenta i sprawdzić pochodzenie oleju)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w ofercie i polecam,bardzo przejrzysty katalog znajdziesz tutaj katalog Ravenol.

Jeżeli masz do dyspozycji przekładniowy Castrola,Febiego czy ww. Ravenola to się nawet nie zastawiaj i bierz ostatniego.

Immo jedyną słuszną alternatywą dla Ravenola jest także b.dobry niemiecki olej firmy Rowe,ale nie ma na razie za dużo punktów w Polsce,które go dystrybuują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Prozaq napisał:

Mam w ofercie i polecam,bardzo przejrzysty katalog znajdziesz tutaj katalog Ravenol.

a jak silnikowe? Bo ostatnio trochę ciepłych słów słyszałem o serii Elite Premium (czy jakoś tak)

Parametrowo wyglądają fajnie, rozróżniają oleje HC wprost w katalogach - ciekawie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ozarek napisał:

ostatnio trochę ciepłych słów słyszałem o serii Elite Premium (czy jakoś tak)

 

:hmm: ale oni to mają teraz Clean Synto.

 

O MSDS to trzeba ich prosić ale bez problemu przesyłają na maila.

 

SSL 0W40 dobrze wypadał jak pamiętam. VOA możesz poszukać na oil-club.ru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Prozaq napisał:

Mam w ofercie i polecam,bardzo przejrzysty katalog znajdziesz tutaj katalog Ravenol.

Jeżeli masz do dyspozycji przekładniowy Castrola,Febiego czy ww. Ravenola to się nawet nie zastawiaj i bierz ostatniego.

 

 

A do xdrive ?

Jak w/s do oryginału BMW 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Koonrad napisał:

 

A do xdrive ?

Jak w/s do oryginału BMW 

 

Tydzień temu zalałem do skrzynki rozdzielczej. Jeszcze tydzień wcześniej w aso robili mi adaptację bo na przeglądzie komputerek im kazał. Działa bez objawowo tak samo jak wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, analyzer64 napisał:

:hmm: ale oni to mają teraz Clean Synto.

z tego co rzuciłem okiem na ich stronkę to rozróżniają HC i syntetyki więc jest szansa że nie kłamią.

Zresztą znasz moje zdanie na ten temat - dobre HC + AR ;] do normalnej jazdy jest wystarczające.

10 godzin temu, analyzer64 napisał:

SSL 0W40 dobrze wypadał jak pamiętam. VOA możesz poszukać na oil-club.ru

muszę zerknąć bo tam dawno nie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.