Skocz do zawartości

Brak hamulcy SC 1.2 8v


PiterCC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio wziąłem się za wymiane gumek w zaciskach w seju. Rozebrałem zaciski, wyczyściłem tłoczek, nasmarowałem go, wymieniłem gumke w środku i na zewnątrz, poskładałem. Układ odpowietrzony kilka razy a hamulca brak. Pedal wpada w podłoge i jest strasznie miekki. Wcześniej tak nie było. Zero bąbli, sam płyn z odpowietrzników. Koła nawet nie blokuje. Przy zaciśnięciu przewody elastycznego przed zaciskiem, pedał hamulca jest normalny, nie wpada w podłoge. Wykluczyliście wycieki, pompe i serwo. Mechanik powiedział że padły zaciski i jest ich koniec i dlatego nadają się do wymiany. Czy to prawda czy problem może leżeć gdzie indziej ? Sam nie wiem co robić, auto potrzebne a nie bede nim jeżdził jak auto zwalnia a nie hamuje... No i przed wymianą pedał normalnie działał, ale hamulce rewelki też nie były, tłoczek nie miał wżerów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.