Skocz do zawartości

Zestaw narzędzi z Lidla - warto?


spad

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nie raz padało zapytanie na AK o zestawy narzędziowe z Lidla. Teraz też ma coś być. Warto pakować się w zestaw takich kluczy? http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=showDetail&id=102868

 

Narzędzia do prostych prac domowych, bez majsterkowania, co najwyżej końcówkę łącznika stabilizatora w aucie wymienię i serwisuję swoje rowery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu mam zestaw Stanley (podobny, ale bez płaskich kluczy) i używam amatorsko w garażu od kilku lat. Grzechotka jest lekko kijowa, ale mam w odwodzie Yato.

Z L. mam płaskooczkowe i podobnie kilka lat już mają i działają.

 

Jednak do warsztatu zarobkowego bym nie brał.

 

BTW czasem wyprzedają takie zestawy w L. I to kompletne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, borbet napisał:

W domu mam zestaw Stanley (...) Grzechotka jest lekko kijowa

Mam dostęp do takiego kompletu i jest to wyjątkowo delikatne określenie ;).

Spad, ten komplet wygląda jak jeden z Yato. Zobacz, jak wyglądają klucze płaskie (tutaj mazi mówił, że trafają się buble). Jeśli będą ładne, to do majsterkowania powinny starczyć bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro staję w kolejce i atakuję lidla. Jak jakościowo nie będzie gorzej niż Yato 3884, o którym pisałem, to biorę. 

Mam mały zestaw z Lidla i wg mnie jest świetny. Na plus w stosunku do Yato jest to, że przynajmniej jak się rękojeści grzechotek pobrudzą to idzie je umyć - w yato nie do umycia.

Niestety trudno powiedzieć czy jakościowo będzie podobnie jak ten malutki zestaw. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mazi napisał:

Jutro staję w kolejce i atakuję lidla. Jak jakościowo nie będzie gorzej niż Yato 3884, o którym pisałem, to biorę. 

Mam mały zestaw z Lidla i wg mnie jest świetny. Na plus w stosunku do Yato jest to, że przynajmniej jak się rękojeści grzechotek pobrudzą to idzie je umyć - w yato nie do umycia.

Niestety trudno powiedzieć czy jakościowo będzie podobnie jak ten malutki zestaw. 

 

co ty za brednie piszesz 

po pierwsze yato ma gumowane rączki wiec komfort pracy jest o niebo lepszy,  po drugie  bierzesz wodę z  mydłem i normalnie myjesz. 

Co do tematu,  za 300 zl bym tego nie kupił,  100 razy  wolę yato 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, technix napisał:

co ty za brednie piszesz 

po pierwsze yato ma gumowane rączki wiec komfort pracy jest o niebo lepszy,  po drugie  bierzesz wodę z  mydłem i normalnie myjesz. 

Co do tematu,  za 300 zl bym tego nie kupił,  100 razy  wolę yato 

 

Wodą z mydłem to sobie możesz umyć... :-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6/23/2017 o 09:37, spad napisał:

Pewnie nie raz padało zapytanie na AK o zestawy narzędziowe z Lidla. Teraz też ma coś być. Warto pakować się w zestaw takich kluczy? http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=showDetail&id=102868

 

Narzędzia do prostych prac domowych, bez majsterkowania, co najwyżej końcówkę łącznika stabilizatora w aucie wymienię i serwisuję swoje rowery.

 

Zwykle jakość zielonego boscha. Do domu spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2017 o 10:38, technix napisał:

co ty za brednie piszesz 

po pierwsze yato ma gumowane rączki wiec komfort pracy jest o niebo lepszy,  po drugie  bierzesz wodę z  mydłem i normalnie myjesz. 

Co do tematu,  za 300 zl bym tego nie kupił,  100 razy  wolę yato 


Ale yato nie kupisz takiego za te pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.