Skocz do zawartości

Cooper clubman


Marcus

Rekomendowane odpowiedzi

Popytaj użytkowników Berlingo i innych Caddych, Kangoorów, itp.

Tu lepiej o tyle, że można otworzyć całkowicie niezależnie, a w wyżej wymienionych, drzwi bez klamki otwierasz po otwarciu wpierw tych z klamką.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SebeKK napisał:

Uzytkuje sie jak kazdy "dostawczak" z tym tylko ze auto jest obrzydliwe z wygladu. 

Własnie chodzi o bagażnik. "Dostawczak" jednak jest do czego innego, a tu wygląda, że to ma być osobówka, w której bagaż jest IMO innego rodzaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcus napisał:

Fajnie to wygląda, ale ciekawe jak z funkcjonalnością?

Miałem tak kiedyś w pierwszym, służbowym Escorcie. Do d... takie rozwiązanie. Nie przypominam sobie żadnych zalet za to ciągle pamiętam zasłonięty widok w lusterku wstecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Joki napisał:

Miałem tak kiedyś w pierwszym, służbowym Escorcie. Do d... takie rozwiązanie. Nie przypominam sobie żadnych zalet za to ciągle pamiętam zasłonięty widok w lusterku wstecznym.

Ale, ze to na laczeniu drzwi Ci zaslanialo?

Ja tylko Loganem z takimi drzwiami bagażnika jezdzilem i o ile dzialala wycieraczka to klopotow z widocznoscia nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ZUBERTO napisał:

Ale, ze to na laczeniu drzwi Ci zaslanialo?

Ja tylko Loganem z takimi drzwiami bagażnika jezdzilem i o ile dzialala wycieraczka to klopotow z widocznoscia nie było.

Tak, to łączenie było irytujące. Niektóre auta mają trochę asymetrycznie ale Ford lodówka miał na środku. Zasłaniało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to same wady - w lusterku widzisz słupki. Jak pakujesz bagażnik i pada, to nie tylko zmokniesz, ale i zawsze napada Ci do środka. Do pupy rozwiązanie. W obecnym clubmanie to już w ogóle nie wygląda - w poprzedniej generacji to jeszcze nieźle wyglądało.

Jak dla mnie to taka bezsensowna oryginalność na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grogi napisał:

To ma tylko jedną zaletę - otworzyć bagażnik można jak stoisz bliżej ściany. 

Ewentualnie jak chcesz widlakiem mikropaletkę włożyć do środka:hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2017 o 15:39, Marcus napisał:

Pierwszy raz jechałem za samochodem osobowym, który ma bagażnik otwierany jak szafka dwudrzwiowa. Fajnie to wygląda, ale ciekawe jak z funkcjonalnością?

 

 

Drzwi otwierają się automatycznie z pilota :)

Testowałem. Samochód rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2017 o 15:39, Marcus napisał:

Pierwszy raz jechałem za samochodem osobowym, który ma bagażnik otwierany jak szafka dwudrzwiowa. Fajnie to wygląda, ale ciekawe jak z funkcjonalnością?

 

Chyba przez te drzwi musieli zrobić takie dziwne światła stopu (przeniesione na dół). Widać na poniższym filmie od 0:51.

Słabo to wygląda.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ppmarian napisał:

 


Dokładnie to jedyna zaleta.

Mialem takie rozwiązanie w kangoo. Na codzień tylko przeszkadza

wysłane z tel.
 

Pamiętam jak w VW T4 irytujące było skrzypienie takich dzielonych drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę mógł coś powiedzieć za miesiąc jak się takie użytkuje:

Świeżo kupiony, więc o opinię małżonki jeszcze będę musiał poczekać, ale IMO na male zakupy i damskie klamoty taki bagażnik jest ciekawym gadżetem. Z uwagi na daszek otwieranie "do góry" byłoby kłopotliwe. ;)

847295975_5_1080x720_mini-clubman-cooper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę mógł coś powiedzieć za miesiąc jak się takie użytkuje:
Świeżo kupiony, więc o opinię małżonki jeszcze będę musiał poczekać, ale IMO na male zakupy i damskie klamoty taki bagażnik jest ciekawym gadżetem. Z uwagi na daszek otwieranie "do góry" byłoby kłopotliwe.
847295975_5_1080x720_mini-clubman-cooper-s-dolnoslaskie.jpg




Pamiętam jak w VW T4 irytujące było skrzypienie takich dzielonych drzwi.


Nie widzę problemu aby otwierały sie normalnie
4dfb9757fa07956d4aae47b38d3bd83b.jpg

Jaki silnik w tym chooper?

wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Chooper napisał:

będę mógł coś powiedzieć za miesiąc jak się takie użytkuje:

Świeżo kupiony, więc o opinię małżonki jeszcze będę musiał poczekać, ale IMO na male zakupy i damskie klamoty taki bagażnik jest ciekawym gadżetem. Z uwagi na daszek otwieranie "do góry" byłoby kłopotliwe. ;)

 

Wiele osób uważa że te tylne drzwi były straszne wizualnie i to że przewidziano tylne boczne tylko z prawej to jakaś paranoja ergonomiczna. Mi się tam zawsze ten model wizualnie podobał (abstrachując od oczywistych wad tych  rozwiązań). Obecna generacja nie jest już tak zgrabna - jest strasznie "czołgopodobna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ppmarian napisał:


Nie widzę problemu aby otwierały sie normalnie


Jaki silnik w tym chooper?


wysłane z tel.
 

 

 

 

 

 

 

1.6T 174Hp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.