Skocz do zawartości

Mycie nadwozia


Ariibyd

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie poglądowe ;) .

 

 286499.jpg

Mam takie coś, czy jest jakiś środek chemiczny który mógłbym wlać do tej butli i spryskać auto przed umyciem na tzw. myjcie bezdotykowej?

Chodzi mi ażeby to był środek ułatwiający zmycie takich "normalnych" zabrudzeń na aucie, "zmiękczenie" ich ażeby łatwiej to zmyć lancą.

 

pozdrowionka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kenickie napisał:

Aktywna piana. Ale musiałbyś końcówkę przerobić na spieniającą. Wejdź na kosmetykaaut.pl i poczytaj wątek o przeróbce Marolexa.

 

 

No tak patrzę i ten Malorex występuję w sprzedaży już jako pianownica ręczna więc po co przerabiać ;) . 

Zamówione. 

Teraz jeszcze trzeba coś tam wlać ;) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kenickie napisał:

Ja używam Magifoam... nie najmocniejsza, ale przynajmniej nie zmywa całego zalegającego na lakierze wosku.

 

 

No podobno o jakieś "PH" się rozchodzi, za wysokie to niedobrze dla powierzchni nawoskowanych itp. a za niskie to mniej skuteczne - chyba 8-).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam najtańszy opryskiwacz do aktywnej piany k2 masner za 20zł, do tego aktywna piana k2 active froam i całkiem sensownie zmiękcza bród gdzie po spłukaniu myjką ciśnieniową większość zabrudzeń schodzi (jeśli jest jakiś wosk lub QD) ;] Są lepsze kosmetyki ale jeśli coś taniego działa to...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.