Skocz do zawartości

Wątek warcząco/burczący


HanYs

Rekomendowane odpowiedzi

[Chwalę się]  Remus :serducha:

Jak odkręcę to jest głośno, a jak delikatnie to prawie jak seria :phi: tylko milej mruczy. Po odjęciu gazu w czasie jazdy strzały ! :jem:

 

 

:bananevil: 

Czym warczycie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, HanYs napisał:

[Chwalę się]  Remus :serducha:

 

Czym warczycie ? 

 

Arrow, swojego nie mam nagranego więc wstawiam z netu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, HanYs napisał:

[Chwalę się]  Remus :serducha:

Jak odkręcę to jest głośno, a jak delikatnie to prawie jak seria :phi: tylko milej mruczy. Po odjęciu gazu w czasie jazdy strzały ! :jem:

 

:bananevil: 

Czym warczycie ? 

hehehe. ja rozumiem wątek typu chcę pochwalić się wydechem... no kumam.

 

ale potem wstawić filmik jak moto stoi na wolnych obrotach (i podskakuje do 2k rpm)... gdzie "gwizd" z airboxa gra główne skrzypce... no po co ja się pytam?

 

ja mam Supertrappa w moim "kafiaku". ładnie podregulowany tak ze fajnie bulgocze przy odjęciu gazu.

a w Kawasaki mam Scorpiona. jezdze z DBkillerem bo szczela strasznie przy odjęciu gazu (a w ZRX nie mam dostępu do regulacji wolnych coby do poprawić). zdrowe to dla silnika nie jest, dlatego poruszam się w ciszy :)

 

i tak jak napisał Misiek - R4 i akcesoryjne puszki to tak jak szminka na Pawłowicz... no bicza nie ukręcisz. R3 (R6), V2, V4 gadają fajnie. Ale samochodowe silniki w motocyklach nie bałdzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akrap, ale nie ma się czym chwalić bo rzędowa czwórka gie a nie warczy...

Do mojego sieczkobrzęka Akrap robi tylko jedną puszkę i nie dość ,że brzydką to jeszcze z marnym dźwiękiem .

b8781b67c6bccd778a065fa24c29eef8.jpeg


Sent from Ajfą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary NSU -jak traktor

Wiekowy ZYGZAK-jak szlifierka

TULA-jak...odkurzacz

 

 

                                                                                                                                                                         

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, jimbo22 napisał:

ale potem wstawić filmik jak moto stoi na wolnych obrotach (i podskakuje do 2k rpm)... gdzie "gwizd" z airboxa gra główne skrzypce... no po co ja się pytam?

Pokaż jak Ty to robisz. :jem:

15 godzin temu, jimbo22 napisał:

i tak jak napisał Misiek - R4 i akcesoryjne puszki to tak jak szminka na Pawłowicz... no bicza nie ukręcisz. R3 (R6), V2, V4 gadają fajnie. Ale samochodowe silniki w motocyklach nie bałdzo.

Wszystko zależy czego oczekujesz i co uważasz za fajne. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, HanYs napisał:


Do mojego sieczkobrzęka Akrap robi tylko jedną puszkę i nie dość ,że brzydką to jeszcze z marnym dźwiękiem .

b8781b67c6bccd778a065fa24c29eef8.jpeg


Sent from Ajfą

 

Do mnie Akrap robi imho ładne wydechy i dodatkowo sprzedaje je Kawasaki więc nie tracę gwarancji. Tak, był to dla mnie jeden z argumentów "za".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, HanYs napisał:

Pokaż jak Ty to robisz. :jem:

nie robie. bo to nie ma sensu. na wolnych obrotach wydech nie brzmi. a jak odwiniesz to mikrofon telefonu przesteruje :) 

15 godzin temu, HanYs napisał:

Wszystko zależy czego oczekujesz i co uważasz za fajne. ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7/8/2017 o 11:13, jimbo22 napisał:

nie robie. bo to nie ma sensu. na wolnych obrotach wydech nie brzmi. a jak odwiniesz to mikrofon telefonu przesteruje :) 

 

Gdyby wszyscy tak myśleli to nic byś nie usłyszał z YT ,a tak masz chociażz blade pojęcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HanYs napisał:

Gdyby wszyscy tak myśleli to nic byś nie usłyszał z YT ,a tak masz chociażz blade pojęcie. 

no to opisz mi proszę różnicę między EXILem, Scorpionem i Leo Vince - w 4w1 :) prosz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie, to producenci wydechów akcesoryjnych (przy czym nie tylko dla moto), to robią naprawdę niezłą robotę...

ludzie płacą właśnie za zmiane takiego standardowego powiedzmy rrrrrr na bruuuuum, wrrrrrr, lub ppapapapa ;) :oki:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z Austrii, puszką, będąc tam, rzuciło mi sie w uszy, że nie słychać tego przeklętego wycia motocykli.

Nawet choppery wydawały z siebie cywilizowane dźwięki.

U nas to już z paru km słychać, że jedzie "motocyklista", tam pełna kultura, nikt nikomu niczego nie zagłuszał :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
11 minut temu, HanYs napisał:

To tera poka dźwięk swojego ;]

 

Przecież pisałem już wcześniej, że szkoda miejsca na serwerze bo to 4 cylindrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, andy7 napisał:

Ci ktorzy maja glosne wydechy po prostu malo jezdza. :phi:

 

;)

Ja z pewnością nie robię tysięcy mil ale na trasie wcale mi nie przeszkadza głośność ,bo dopiero jak grubo odkręcę to jest hałas. ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎07‎-‎27 o 23:40, HanYs napisał:

 

Rozumiem,że to Ty jechałeś ;] 

Ja nie przeklinam na panów od szlabanu ;] jestem im bardzo wdzięczna że mnie słyszą i że otwierają mi szlaban i garaż :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że ostatnio przepakowywałem swoją puszkę dorzucam zdjęcie. Nie mam pojęcia czy to org akrap (pewnie nie), ale generalnie rzecz biorąc tłumiki przelotowe w środku w większości mają to samo, wiec i brzmią bardzo podobnie

 

20247580_1581066921967305_760543680092710012_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia,

 

tak apropo, to chetnie bym sie dowiedzial co robisz zawodowo ?

Jezdzisz motocyklem ?

 

Powiem tak, aby wykrecic 8 - 10 tys km to siedzisz srednio 8 - 10 godzin w siodle co daje ca. 40 h tygodniowo. Zapytam sie wiec kiedy pracujesz i kiedy prowadzisz dom ? :phi:

 

;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, andy7 napisał:

Dusia,

 

tak apropo, to chetnie bym sie dowiedzial co robisz zawodowo ?

Jezdzisz motocyklem ?

 

Powiem tak, aby wykrecic 8 - 10 tys km to siedzisz srednio 8 - 10 godzin w siodle co daje ca. 40 h tygodniowo. Zapytam sie wiec kiedy pracujesz i kiedy prowadzisz dom ? :phi:

 

;)

 

 

Pracuje w biurze :skromny: jeźdzę do niego jak tylko się da, czyli prawie codziennie :phi:Poza tym jakieś przejażdżki i tak leci licznik ;] Dom też prowadzę ;l i staram się spać te 7 h :phi:

Yamahe kupiłam pod koniec maja i własnie Misiek odbierał ja w zeszłym tygodniu po przeglądzie 10 tyś ;) i stąd to nagranie wydechu ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwiec + Lipiec = 2 miesiace

 

10 000 : 2 = 5  000

 

wiec troche do tych 8 000 - 10 000 miesiecznie daleko :phi:

 

Przejedz kiedys 12 - 14 godzin w siodle wtedy zobaczysz jak warkot wplywa na koncentracje :phi: Stad moje twierdzenie.

 

;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andy7 napisał:

Czerwiec + Lipiec = 2 miesiace

 

10 000 : 2 = 5  000

 

wiec troche do tych 8 000 - 10 000 miesiecznie daleko :phi:

 

Przejedz kiedys 12 - 14 godzin w siodle wtedy zobaczysz jak warkot wplywa na koncentracje :phi: Stad moje twierdzenie.

 

;)

 

A to w ogóle opcji nie ma,wkład tłumika wożę pod siedzeniem w każdej chwili mogę założyć, choć jechałam do Sandomierza i tego samego dnia wracałam i w ogóle nie zwróciłam uwagi na hałas ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, andy7 napisał:

 

Przejedz kiedys 12 - 14 godzin w siodle wtedy zobaczysz jak warkot wplywa na koncentracje :phi: Stad moje twierdzenie.

 

;)

 

 

andy, nie wiem jak ty, ale ja na dłuższą trase na GS i tak zakładam stopery do uszu, a mam tam oryginalny wydech. Powyżej powiedzmy 120kmh i tak szum powietrza zagłusza warkot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
Dusia,

 

tak apropo, to chetnie bym sie dowiedzial co robisz zawodowo ?

 

Jezdzisz motocyklem ?

 

Powiem tak, aby wykrecic 8 - 10 tys km to siedzisz srednio 8 - 10 godzin w siodle co daje ca. 40 h tygodniowo. Zapytam sie wiec kiedy pracujesz i kiedy prowadzisz dom ? :phi:

 

 

 

Jak dla niektórych sezon to tylko dwa miesiące...

 

Ja w aktualnie mam zrobione 22,5kkm w tym roku i jeszcze pewnie z tysiąca dokrece

 

Aha mam akrapa i często jeżdżę bez db killera

 

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.