Skocz do zawartości

Seicento 1.1 SPI - Przegrzewanie Pomocy !


SebiiPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie postanowiłem założyć osobny temat  bo sprawa bardzo Pilna !. Pacjent to Seicento 1.1 SPI. Zauważyłem po wskazaniach wskaźnika temperatury i po wskazaniach komputera i programu FiatEcuScan że u mnie temperatura ciągle w korkach czy w mieście to jest 115-120. Nawet jak wentylator się włączy i wyłączy to nadal te 115 trzyma. Auto po nocy po odpaleniu szybko się nagrzewa. Po przejechaniu jakiś 2 km już jest prawie 70-80 na wskaźniku. Czy to normalne temperatury dla silnika SPI ? Co wymieniać gdzie szukać przyczyny. Od razu mówię że wymieniłem już czujnik wentylatora i kupilem taki o ma wybite 86-92 stopnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Usterka naprawiona ! Winny był termostat który ani nie zamykał ani nie otwierał był zacięty w połowie. Teraz po wymienianie temperatura w korkach to 90-98 stopni a przy normalnej jeździe w mieście 84-90 stopni. ! Dziękuję Panowie za pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.