Skocz do zawartości

Bezpozwoleniowy zamiennik round up'u.


Cinek

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam allegro i zgłupiałem. Wszędzie chcą ode mnie świadectwa ukończenia stosownego kursu rolniczego związanego z opryskami.

Ale...jeden, jedyny sprzedawca pisze że wymagana jest w przypadku pewnego środka pełnoletność LUB ukończony kurs.

No i zgłupiałem.

Pod paragrafy podpaść nie chcę.

Jest jakiś mega killer na chwasty - zamiennik Round Up, który można kupić na dowód "na legalu"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RussianRider napisał:

Przeglądam allegro i zgłupiałem. Wszędzie chcą ode mnie świadectwa ukończenia stosownego kursu rolniczego związanego z opryskami.

Ale...jeden, jedyny sprzedawca pisze że wymagana jest w przypadku pewnego środka pełnoletność LUB ukończony kurs.

No i zgłupiałem.

Pod paragrafy podpaść nie chcę.

Jest jakiś mega killer na chwasty - zamiennik Round Up, który można kupić na dowód "na legalu"?

 

Ale to coś nowego? Mam jeszcze ze dwa litry roundupu kupowanego normalnie w sklepach ogrodniczych, nikt o nic nie pytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lucyfer napisał:

Ale to coś nowego? Mam jeszcze ze dwa litry roundupu kupowanego normalnie w sklepach ogrodniczych, nikt o nic nie pytał.

 

O niczym takim nie słyszałem, ale kilka lat temu była "faza" trzymania rozpuszczalników wszelkiej maści i round-up-u "pod kluczem" w sklepach. Sam musiałem podać swoje dane, gdy nabywałem rozpuszczalnik do hammerita (czy jakoś tak :phi:). Jaki to miało mieć sens, wobec swobodnego dostępu do paliwa na stacjach... pojęcia nie mam, ale się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Lucyfer napisał:

 

Ale to coś nowego? Mam jeszcze ze dwa litry roundupu kupowanego normalnie w sklepach ogrodniczych, nikt o nic nie pytał.

 

Ustawa z 2013 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roundup występuje w trzech stężeniach. Na papiery kupujesz ten najbardziej stężony, natomiast dwa pierwsze normalnie. Gość przy mnie w Castoramie chciał kupić i zwykłego dostał, natomiast tego najmocniejszego na papier. Jak dobrze pamiętam zwykły jest w zielonej butelce a ten hardkorowy w białej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krawiec
14 minut temu, spad napisał:

Roundup występuje w trzech stężeniach. Na papiery kupujesz ten najbardziej stężony, natomiast dwa pierwsze normalnie. Gość przy mnie w Castoramie chciał kupić i zwykłego dostał, natomiast tego najmocniejszego na papier. Jak dobrze pamiętam zwykły jest w zielonej butelce a ten hardkorowy w białej.

Ej no kupowałem litr tego stężonego w Casto i nikt nic nie chciał...

 

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, RussianRider napisał:

Jest jakiś mega killer na chwasty - zamiennik Round Up, który można kupić na dowód "na legalu"?

Kupowałem w tym roku już kilka razy gallup 360sl (łącznie z 20 litrów) i żadnego papieru nie chcieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.