Skocz do zawartości

Mamy kogoś z Gliwic kto mógłby obejrzeć auto?


AkuQ

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy kogoś z Gliwic kto mógłby obejrzeć auto? @pfikusny kto tam jeszcze z tamtych okolic?Auto stoi w komisie, więc wiadomo, że po rozmowie nic się nie wywnioskuje, a 400km jechać w ciemno....nie uśmiecha mi się :/ a :piekna: kolegi się mocno napaliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kogoś z Gliwic kto mógłby obejrzeć auto? [mention=130388]pfikusny[/mention] kto tam jeszcze z tamtych okolic?Auto stoi w komisie, więc wiadomo, że po rozmowie nic się nie wywnioskuje, a 400km jechać w ciemno....nie uśmiecha mi się :/ a :piekna: kolegi się mocno napaliła.

Mogę się przejechać kiedyś, ale ja się generalnie nie znam.

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, format napisał:


Mogę się przejechać kiedyś, ale ja się generalnie nie znam.

tapatalked
 

Ty masz tam z 30km, szkoda czasu, może ktoś po drodze z pracy rzuciłby okiem za dobre piwko czy flaszeczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Vadero napisał:

Daj linka, jak mi jutro się nic nie zwali na głowę, to podjadę :ok:

Uprzedzam, że czujnik lakieru pożyczyłem koledze i jutro nie pomierzę.

 

Byłoby super. :ok: Linka na privie, żeby tu nie reklamować (bo może nie ma co) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, subArek napisał:

a gdzie? chociaż ja jak kolega to tylko wzrokiem mógłbym ogarnąć

Na Kujawskiej...czasami wystarczy wzrokiem zarzucić by wiedzieć, że należy trzymać się z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AkuQ napisał:

Na Kujawskiej...czasami wystarczy wzrokiem zarzucić by wiedzieć, że należy trzymać się z daleka.

giełda czy Magaczewski (bo też chyba miał używki)? czy jeszcze inny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Vadero napisał:

jak tam wszyscy wparzymy, to sie Mirki nie ogarną co taki ruch na ten złom sie zrobił ;]

 

Podniosą cenę jak się ruch zrobi :hehe:

 

Weźcie grilla chłopaki ze sobą i kratę piwka, bo się spot szykuje ;]:ok::piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, AkuQ napisał:

@swienty; @Vadero@pfikusny ; @subArek ; @format Dzięki za chęci, temat nieaktualny, mam już diagnozę lekarską, pacjent to trup. ;]

 

Same takie trupy ci w oko wpadają. Alfa z zawiercia też truposzem zalatywała :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 51cent napisał:

 

Same takie trupy ci w oko wpadają. Alfa z zawiercia też truposzem zalatywała :-)

 

Tego to mnie kolega dla swojej baby poprosił, sami go wyszukali. A alfa....???:nie_wiem:Nigdy nie miałem żadnej alfy i nie ciągnie mnie do niej, może coś klient chciał jakiś, serio, nie pamiętam...jesteś pewny, że to ja?Kiedy to było?:nie_wiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AkuQ napisał:

 

A alfa....???:nie_wiem: może coś klient chciał jakiś, serio, nie pamiętam...jesteś pewny, że to ja?Kiedy to było?:nie_wiem:

 

 

lato ze 2 lata temu, czarna alfa 1.9 diesel ściągnięta z włoch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 51cent napisał:

 

 

lato ze 2 lata temu, czarna alfa 1.9 diesel ściągnięta z włoch

 

Nie pamiętam, serio. 2 lata wstecz to może nie, ale jak ze 3 to możliwe bo sporo wtedy ciągnąłem z NL, DE, A, czasami FR i sporo pytań miałem o zakupy/inspekcje, więc może ktoś chciał jechać po to i weryfikowałem :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatecznie i tak nie dałem rady - jak już tamtędy przejeżdżałem to było po 21 :facepalm:

 

A może klyentkę Instygnia intresuje? :]

W mojej za chwilę będzie nowa dwumasa + kpl sprzęgło i prawdopodobnie idzie na sprzedaż ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2017 o 22:51, 51cent napisał:

 

 

skleroza, starość nie radość ;);l;]

Potwierdzam, byłem to coś obejrzeć na parkingu przed Kmicicem. Gość mówił, że duże zainteresowanie jest. :D :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2017 o 06:47, pfikusny napisał:

W mojej za chwilę będzie nowa dwumasa + kpl sprzęgło i prawdopodobnie idzie na sprzedaż ;]

Tylko bena wchodzi w grę.

Dnia 17.07.2017 o 17:54, MsM napisał:

Potwierdzam, byłem to coś obejrzeć na parkingu przed Kmicicem. Gość mówił, że duże zainteresowanie jest. :D :D 

@MsM Serio nie wiem o jakiej alfie mowa :hehe: ale ok, nie zmienia to faktu, że ulepów więcej niż dobrych aut, więc żadne zdziwienie moje, a fajnie jak można na kogoś z okolicy liczyć i oszczędza jechania przez pół kraju.:oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
Dnia 13.07.2017 o 21:28, AkuQ napisał:

Mamy kogoś z Gliwic kto mógłby obejrzeć auto? @pfikusny kto tam jeszcze z tamtych okolic?Auto stoi w komisie, więc wiadomo, że po rozmowie nic się nie wywnioskuje, a 400km jechać w ciemno....nie uśmiecha mi się :/ a :piekna: kolegi się mocno napaliła.

A ja własnie pojechałem i jezdze,czasami lepiej wydac te 300zł na bene..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.