Skocz do zawartości

Swap silnika


LastOne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich nadszedł czas na podkręcenie mojego seja gdyż seria już mi się znudziła chodź nie narzekam. Do rzeczy jakie silniki polecacie, skrzynie itp chciałbym osiągnąć coś koło 130-150 km może być z turbiną. Jakie są mniej więcej koszta takiego przerabiania ?

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LastOne napisał:

A ile mniej więcej taki swap na tjeta?

u mnie na 1.2 16v wyszło ok 4tys.....a wiec t-jet wyjdzie troszkę więcej:phi: dobry wór złota !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak... jeżeli myslisz o turbo i pytasz ile to będzie kosztować to nie bierz się za to.
Najtaniej na wolnossaku będzie 1.2 8V 73KM

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Acadaptor napisał:

Powiem Ci tak... jeżeli myslisz o turbo i pytasz ile to będzie kosztować to nie bierz się za to.
Najtaniej na wolnossaku będzie 1.2 8V 73KM

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

To tak jak by powiedzial: Zjadlbym cos, ciekawe ile kosztuje obiad? A Ty do niego: Lepiej zjedz se bulke.

 

Ja jak pierwszy raz odezwalem sie do kolegi a raczej wspolforumowicza o nicku Ps... na tym forum 10 lat temu tez dostalem podobna odpowiedz: Jak pytasz o takie rzeczy to lepiej oddaj do kogos kto to zrobi lepiej... Dobrze, ze to olalem bo dalej jezdzil bym 700ka, a tak mam juz wiele przekladek za soba i nie tylko.

 

Irytuja mnie takie wypowiedzi. Trzeba walczyc, kupowac po okazji, spawac, skrecac i testowac i rozwijac sie, a bedzie zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz nieco racji... przepraszam
Ja swoje auto uturbiam sam. Koszt na daną chwilę to jakieś 6-7 tyś i do końca jeszcze nieco brakuje.
Projekt 1.2 8VT

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o to chodzi zeby poglad jakis dac. Ja raz kupilem komplet gratow za 1200zl do tego musialem dokupic ecu mastera i smigalo. Szalu z jakoscia nie bylo ale jak na pierwsze proby z turbo dalo troche ogolnego pojecia jak to dziala. Wszystko zalezy od zasobnosci portfela i tego ile sam zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Steffan napisał:

 

To coś Ty robił że tyle hajsu wydałeś ?! 8]

jak to mój młody mówi "sysko nowe"........żem kupował.... i tak samo wyszło:nie_wiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 14.07.2017 o 21:22, LastOne napisał:

Do rzeczy jakie silniki polecacie, skrzynie

1.2 16v ze skrzynią 6 biegową na ostrych wałkach robi robotę chociaż nie bardzo wiem czemu myślę już o jakiejś turbinie;] 

Między 1.1 spi/mpi a 1.2 16v jest ....przepaść więc może Ci wystarczy

druga strona medalu - jazda powyżej 100km/h imo tym autem jest dla mnie bez sensu:skromny:

Największy "fun" sprawia przyspieszanie do okolic 80-100km/h oraz niebywała elastyczność w mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.