Skocz do zawartości

Ułamana wtyczka czujnika ciśnienia oleju ASTRA J 1.4T


Gregor_BS

Rekomendowane odpowiedzi

Ułamałem sobie wtyczkę ciśnienia oleju ( sam czujnik jest ok),

Co z tym zrobić, napisałem już do ASO ale nie wiem czy będą mieć na sprzedaż samą taką wtyczkę a z tego co widziałem to czujnik jest w sprzedaży bez wtyczki.

Wtyczka jest hermetyczna ale nie da się jej dopasować z innego modelu ( ma swoje nacięcia itp.). Na ten moment udało mi się ją polutować ale to takie druciarstwo trochę.

Any idea ?

 

Bez tytułu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualizacja.

Auto zaczęło puszczac komunikaty : awaria pojazdu skontaktuj się z serwise - wtyczka się urwała.

Po rozeznaniu tematu stwierdzam, że zakup samej wtyczki to jakaś parodia.

Nigdzie nie jest dostępna sama wtyczka, to już czujnik idzie kupić szybciej ale wtyczki nie.

Pytanie do ASO - mają. Cena zestawu naprawczego wtyczki czujnika to 349,00 zł / brutto. Pozostawiam to w milczeniu.

Szukałem nawet całej wiązki na allegro ale nigdzie nie można dostać takiej z tą wtyczką.

Zdecydowałem się na zakup wtyczki od orochimaru -> i tutaj wielkie dzięki za jakiekolwiek podsunięcie tematu.

Jest to wtyczka hermetyczna superseal bardzo podobna do oryginału.

Sprzedający, którzy handlują tymi wtyczkami potwierdzają, że na bank nie będzie pasować ale postaram się ją jakoś dosztukować.

Nigdy bym się nie spodziewał, że taka pierdoła napsuje mi tyle krwi.

 

Edytowane przez Gregor_BS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎08‎-‎06 o 13:09, Gregor_BS napisał:

Aktualizacja.

Auto zaczęło puszczac komunikaty : awaria pojazdu skontaktuj się z serwise - wtyczka się urwała.

Po rozeznaniu tematu stwierdzam, że zakup samej wtyczki to jakaś parodia.

Nigdzie nie jest dostępna sama wtyczka, to już czujnik idzie kupić szybciej ale wtyczki nie.

Pytanie do ASO - mają. Cena zestawu naprawczego wtyczki czujnika to 349,00 zł / brutto. Pozostawiam to w milczeniu.

Szukałem nawet całej wiązki na allegro ale nigdzie nie można dostać takiej z tą wtyczką.

Zdecydowałem się na zakup wtyczki od orochimaru -> i tutaj wielkie dzięki za jakiekolwiek podsunięcie tematu.

Jest to wtyczka hermetyczna superseal bardzo podobna do oryginału.

Sprzedający, którzy handlują tymi wtyczkami potwierdzają, że na bank nie będzie pasować ale postaram się ją jakoś dosztukować.

Nigdy bym się nie spodziewał, że taka pierdoła napsuje mi tyle krwi.

 

Hehe odpowiadam sam sobie.

Wtyczka przyszła i pasuje plug and play.

Numer wtyczki jak podał Orochimaru. Marka Superseal :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy później...

No i u mnie dzisiaj wyskoczył komunikat o awarii pojazdu. Szybkie sprawdzenie interfejsem: błąd P0520 - czujnik ciśnienia oleju, łapię za wtyk i połowa została mi w ręku, druga w czujniku. Odczytałem numer z wtyczki, siadam do laptopa i pierwsze co mi znalazło to właśnie ten temat na forum. Wszystko jasne, dzięki Panowie za wcześniejsze rozpracowanie zagadnienia. Pozdrawiam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.