Skocz do zawartości

Dystanse tylko na przód, alufelgi


Takise

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Kupiłem w śmiesznej cenie zadbane, proste z oponami w bardzo dobrym stanie alufelgi do seicento lecz mam problem, przednie felgi hacza mi o drazek kierowniczy i delikatnie o takie ucho na kolumnie kierowniczej. Wszystko zmierzyłem i brakuje mi dosłownie 5mm i teraz pytanie :

Czy mogę założyć dystanse tylko na przód? Czy to bezpieczne? Do tyłu nie mam potrzeby montować dystansow ponieważ z tylu wszystko jest ok. 

 

Co najciekawsze, te alufelgi były w innym seicento i tam pasowały bez dystansow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale np. 14 w sc były fabrycznie z dystansem 10mm na przód

 

ja teraz mam przód 15mm na str. tył nic.

 

Ważne aby dystans miał kołnierz centrujący, wtedy śruby nie trzymają całego koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi to 13 te które kupiłem. 

Czyli bez kołnierza dystanse sie nie nadadza? Bo widzę ze dopiero przy 15mm maja dystanse kołnierz poniżej 15mm dystanse nie maja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poka te  kola.....to ze jeździło w innym sc czy cc nie znaczy ze będzie u Ciebie trybic.....niestety dużo ludzi nie wie co ma i na czym i czym jeździ....jeżeli dasz dystans z przodu musisz mieć dłuższe śruby....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.