Skocz do zawartości

Fotorelacja z walki z ruda


marianpaszek

Rekomendowane odpowiedzi

pacjent -astra f 1994r
nadkola tylne ,dolne części drzwi i błotnika po str prawej -pojawily się wyraźne slady rudej na lakierze . po uzyciu bosza z tarcza okazało się ze tylne nadkola wymagają  odtworzenia w dolnej części . naprawa wymagala zestawu naprawczego .  odtworzono za pomocą maty szklanej +zywicy .  z tego etapu prac brak zdjęć . stan po polozeniu  podkładu  przedstawiaja zdjęcia

 

DSCN7798.JPG

DSCN7797.JPG

DSCN7796.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym etapie poszerzyłem zakres prac o usuniecie zdarzeń drogowych na tylnej klapie .

poniższe zdjęcia przedstawiają stan po polozeniu lakieru i wykonaniu polerki

na końcu zestaw który wykorzystałem do prac polerskich .

koszt calosci

2pojemniki dobranego lakieru w spreju -70 pln

2------------  podkładu 24pln

papier wodny gradacja -360+ 1000+2500-4pln

pasta polerska g3 ,wosk z zapasow garażowych .

laczny koszt poszerzony o kilka piw to 130pln!!!!!!

blacharz +lakiernik zawolali 500za sama klape

proszę o scalenie tych postow bo mnie się nie udaje

 

DSCN7828.JPG

DSCN7852.JPG

DSCN7851.JPG

DSCN7850.JPG

DSCN7862.JPG

DSCN7823.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zapału i dobrze wykonanej pracy, auto już wiekowe i większość użytkowników postawiła by już krzyżyk na asterce, ale bardzo dobrze Ciebie rozumiem, że tu chodzi także o sentyment do auta, mam to samo, moja A[G] ma już 18 lat, ale i tak nadal "grzebię" przy aucie dla bezpieczeństwa i z sentymentu, bo mi się nim dobrze jeździ i jest niezawodne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sentyment -sentymentem ale wartość auta w tym wieku jest niska .ponieważ wol roboczy opla w postaci x16sz jest  w bdobrej kondycji pomimo 400tys km to wole go zajezdzic niż dac na zlom co nie oznacza ze ruda miała by być widoczna .już 2x wyciagnalem z za wycieraczki karteczke zinfo -kupie ten sam .inr kontaktowy . zadzwoniłem z informacja ze nie jest na sprzedaż . !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.