Skocz do zawartości

Mercedes S63 AMG W222


wisior

Rekomendowane odpowiedzi

to lecimy dalej z tematem bo widzę, że jest spore zainteresowanie :)

 

Dzisiaj coś z archiwum - Mercedes S 63 AMG W222 jedna z pierwszych sztuk jakie były sprzedane w Polsce. (2014r)

 

Ciekawostka, AMG to nie tylko nazwa i słona dopłata - "wanna" bagażnika w całości wykonana z włókna węglowego - karbonowe.

 

Generalnie wg mnie wciąż najlepsza limuzyna na rynku. Jakość wykończenia jak również sama spasowanie jak też montaż 1 liga !

 

Jak zwykle więcej na FB 

 

https://www.facebook.com/KS-Automotive-Niestandardowe-rozwiązania-w-Twoim-samochodzie-287579848368661/?ref=aymt_homepage_panel

 

 

DSC_0607.jpg

DSC_0608.jpg

DSC_0609.jpg

DSC_0610.jpg

DSC_0612.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wisior napisał:

Dzisiaj coś z archiwum - Mercedes S 63 AMG W222 jedna z pierwszych sztuk jakie były sprzedane w Polsce. (2014r)

 

Kurcze, podoba mi się to auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - ta choroba przeszła od Audi do Mercedesa. Niedawno byłem święcie przekonany, iż widziałem nową klasę C, a dopiero potem okazało się, że to E... (jakieś to takie małe i smukłe się wydaje). Ale W222 kozak, moje małe marzenie motoryzacyjne jako daily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.