Skocz do zawartości

Gdzie F1 teraz ?


wojtala

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze aby oglądać F1 kupowałem pakiet sport na player.pl i miałem dostęp do Eleven + zapis z każdej transmisji z relacji dawanych przez F1 za 15.90 na cały miesiąc. Teraz player.pl chyba upatrzył okazję w tym, że być może Kubica wróci do F1 i chcą za ten sam pakiet 9,90 za 3 dni :| Ogólnie oglądać na eleven nie mam zamiaru bo gdy jest relacja to zazwyczaj nie ma mnie w domu, dlatego wolę zapis z transmisji. Czy jeszcze gdzieś można zobaczyć wyścigi w normalnych pieniądzach ?? Można wykupić pakiet bezpośrednio u Eleven, ale tam jest tylko transmisja na żywo a nie ma zapisu materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już drugi sezon oglądam bezpośrednio na eleven. 15zł za miesiąc i oglądasz wtedy, kiedy chcesz, nie musisz na żywo. Ja zazwyczaj nie mam czasu w niedzielę o 14, więc nie słucham wiadomości sportowych i siadam przed kompem wieczorem, lub w poniedziałek, włączam transmisję z niedzieli na żywo i oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wojtala napisał:

czyli jak wykupie na eleven to prócz zapisu live mają jeszcze bazę archiwum ?? Bo tego u nich nie pisze na stronie.

Normalnie, wchodzi się w "live" i leci aktualny program, a pod nim jest lista programów z całego dnia, oraz z dnia poprzedniego. Przesuwasz w górę i na wybranym programie klikasz "play". Z tego, co kiedyś zauważyłem, to maksymalnie dobę w tył można odtworzyć, a więc np wyścig z niedzieli godz. 14 można obejrzeć do poniedziałku godz. 14, ale mają zawsze powtórkę w poniedziałek i chyba środę, więc jeszcze w czwartek można ostatnią powtórkę odtworzyć. Teraz np wygasa mi miesięczna opłata, a został jeden wyścig i przerwa wakacyjna, więc wykupię sobie tylko na weekend za 7 czy 8 zł. Po zalogowaniu na eleven można też sobie pooglądać wywiady z paddocku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.