Skocz do zawartości

Certyfikat kompetencji przewoźnika


swienty

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Dnia 26.08.2017 o 21:51, mati6630 napisał:

Taaa 2 raz i szykuje się na trzeci :D

 

 

Aż tak ciężko? Przeglądałem przykładowe testy i nie trudno zrobić tam jakiś błąd, pytania mocno podchwytliwe. :nie_wiem: 

Mam zamiar zacząć się przygotowywać, ale jeszcze nie wiem czy zapisać się na egzamin we wrześniu czy dopiero na kolejny termin. :nie_wiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
19 godzin temu, mati6630 napisał:

No i jak tam pozdawane?

 

 

Niestety nie bo... jeszcze się nie zapisałem. ;] Zapomniałem o tym i spóźniłem się o kilka dni, miałem w planie zdawać w Kielcach pod koniec października ale zapisy były do wczoraj. :( Pierwszy wolny termin jest w połowie listopada, do 4.11 mam czas na złożenie wniosku.  :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...
9 godzin temu, swienty napisał:

Zdałem za drugim razem i to bez specjalnego przygotowania. :ok: Wszystko przez to że nie wiedziałem za bardzo jak rozpisać zadania pisemne. Na pierwszym terminie zobaczyłem co i jak i zdałem. :ok:;]

Gratulacje 👍 . W tym roku odnawiam [ przedłużam] wszystkie kwity . Kompetencje i ADR mam już za sobą , zostały cysterny .  Egzaminy nie są tragiczne, ale przed każdym egzaminem jest stresik .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, MACIEJU napisał:

Gratulacje 👍 . W tym roku odnawiam [ przedłużam] wszystkie kwity . Kompetencje i ADR mam już za sobą , zostały cysterny .  Egzaminy nie są tragiczne, ale przed każdym egzaminem jest stresik .

 

W końcu wg Pana Kierowcy jestem prawdziwym dziad-transem :phi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje . W tym roku odnawiam [ przedłużam] wszystkie kwity . Kompetencje i ADR mam już za sobą , zostały cysterny .  Egzaminy nie są tragiczne, ale przed każdym egzaminem jest stresik .
Coś się zmieniło w temacie certyfikatu kompetencji zawodowych przewoznika? Ja jak robiłem kilka lat temu to był wydawany bezterminowo.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, chaos napisał:

Coś się zmieniło w temacie certyfikatu kompetencji zawodowych przewoznika? Ja jak robiłem kilka lat temu to był wydawany bezterminowo.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 

 

Dalej jest bezterminowy :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MACIEJU napisał:

Gratulacje 👍 . W tym roku odnawiam [ przedłużam] wszystkie kwity . Kompetencje i ADR mam już za sobą , zostały cysterny .  Egzaminy nie są tragiczne, ale przed każdym egzaminem jest stresik .

Przepraszam , oczywiscie nie chodziło mi o kompetencje tylko o swiadectwo kwalifikacji :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.