Skocz do zawartości

Co do prania tapicerki materiałowej?


analyzer64

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, analyzer64 napisał:

...może coś sprawdzonego polecicie?

W marketach budowlanych pewnej dużej sieci na L, można wypożyczyć maszyny piorące do dywanów z przystawkami do tapicerki. Do dywanów są dużo lepsze niż Karchery. Do tapicerki nie wiem. Wypożyczenie kosztuje grosze tylko trzeba kupić środek piorący. Mała butelka chyba 1 albo 2l?

Trzeba dzwonić lub pójść na dział z dywanami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Joki napisał:

W marketach budowlanych pewnej dużej sieci na L, można wypożyczyć maszyny piorące do dywanów z przystawkami do tapicerki. Do dywanów są dużo lepsze niż Karchery. Do tapicerki nie wiem. Wypożyczenie kosztuje grosze tylko trzeba kupić środek piorący. Mała butelka chyba 1 albo 2l?

Trzeba dzwonić lub pójść na dział z dywanami.

 

Planuję uprać tapicerkę w samochodzie. Wyleciało mi z głowy, w Komfort mają odkurzacze dr. Schutz, ale podobno kiepskie są :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, analyzer64 napisał:

 

Planuję uprać tapicerkę w samochodzie. Wyleciało mi z głowy, w Komfort mają odkurzacze dr. Schutz, ale podobno kiepskie są :hmm: 

Do auta też się nadaje. W zestawie jest moduł do prania tapicerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem płyn do tego odkurzacza. Nazywa się to RugDoctor i jeśli chodzi o pranie dywanów to jest najlepsze co widziałem. Jak już wspomniałem modułu do prania tapicerki nie używałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na odwrót, odkurzaczem piorę niemal tylko tapicerki czy to w domu czy w aucie.

Ja akurat używam Tersusa, ale myślę że czego by kolega nie kupił będzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.