Skocz do zawartości

Discovery warte to zainteresowania?


pi0trek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Przed zakupem należny zadać sobie pytanie do jakiej zabawy ma służyć. Czy jakieś wypady na trasy turystyczne, czy extrem z topieniem powyżej klamek :)
Jest to dość ciężki i wielki kiosk :). Może warto się nim przejechać najpierw. Nie każdemu pasuje ten gabaryt. Moim zdaniem takie disko to bardziej na turystykę offroadową się nadaje niż do topienia w błocie. Do topienia w błotku fajniejsza będzie np. vitara.
Więcej o landku znajdziesz na Landklinice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2017 o 01:31, pi0trek napisał:

Jakiś czas już mnie nosi żeby kupić 4x4 i pobawić się w terenie, pojeździć na zorganizowane wyjazdy po kraju. Jakże trochę już człowiek wygodny to ma trochę wymagań co do auta - klima i automatyczna skrzynia. 

 

Co można dobrego i złego o tym czymś napisać? 

 

Discovery 2000 r.

a to nie jest samochód od tego gościa co w wojnach samochodowych na TVN występuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 29.08.2017 o 14:16, chojny napisał:

Wycieczki  i lekki offroad jak najbardziej. Na grube jazdy się to nadaje... ze dwa razy a dalej zaprzyjaźnij się z laweciarzem jakimś. 8-)

 

Land Rover to specyficzna marka, trzeba mieć do tego serce i cierpliwość. 

Chyba trochę przesadzasz. Nie jest to pojazd stworzony do naprawdę ciężkiego terenu ale dzielność i wytrzymałość nie jest zła. Miałem parę lat temu disco 200 na simexach 33/10.5 i naprawdę ostro go traktowałem. Włącznie z rajdami takimi jak Zmota (jak siedzisz trochę w offroadzie to wiesz ze nie jest latwo) i topieniem az woda wlewała sie kratkami nawiewów. Nigdy nie wracalem na lawecie. Wiadomo że pokazywały sie luzy, wycieki, wycie, padały łożyska, krzyżaki itp ;]  Teraz mam 300 Tdi i jakoś nie miałem okazji i serca tak go męczyć ale nie wydaje mi się żeby była znacząca różnica.

Ale że jest to marka specyiyczna i trzeba do niej mieć serce i cierpliwość i serce się zgadzam. Dodam nawet że trzeba lubić pobawić się w mechanika a wtedy nie jest drogo a bezawaryjnie (w znaczeniu że wracasz o własnych siłach a nie że nic nie stuka nie puka;])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.