Skocz do zawartości

Odboje SC


bolekatepl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktos próbował zaadoptować mocniejsze odboje do SC z tyłu? Chodi mi o jakies twardsze bałwanki tak żeby czasami jak musze wrzucic 5 osób nie siadał mi tył.

Wiem ze moge wsadzic gumy w spręzyny ale  nie chce tego robic bo z pełnym ładunkiem jeżdze rzadko dlatego wolał bym wymienic  odboje 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wachacz w SC na samym dole ma dziurę przez którą idealnie przechodzi śruba z trójkątnego odboju z malucha - wkładasz odbój z malucha, ścinasz mniej więcej o połowę oryginalny bałwanek z SC i docinasz na sztywno ten trójkątny odbój z malucha. Beton jest ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem odboje uniwersalne do przyczepy bo srednica i długośia sa praktycznie takie same tn sa dłuższe o 1cm ale to nie problem . maja wytrzymywać 4,5 tony wiec chyba beda OK  Cena 10pln szt to nawet taniej jak oryginał do SC

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja nie mam dużego bagażnika bo mam zabudowę CarAudio lecz jak jadę do Babci 30km to bagażnik jest naładowany zakupami + siedzą 4 osoby + pies Beagle ;) i nic nie obciera a,dodam że jeżdżę na alu intra 13" 7J ,opony 195/45 R13 ;)

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam te bałwanki :oki: 

 

Mam u siebie i nic nie trze a czy to na weekend w 4 osoby z jakimiś tam bagażami albo załadowany po prostu jakimiś gratami czy w 5 osób z imprezy :hehe: no i aku cały czas w bagarze  :hehe: 

Trochę je skracałem tylko ostatecznie.

 

28312244616_2e82b30be7_c.jpg20160520_145049 by PERFILD97, on Flickr

 

36358285290_2541daaa51_c.jpgDSC_5680 by PERFILD97, on Flickr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Witam mam pytanie czy do założenia tych odbojów z przyczepy  (baranek) trzeba dłuższych śrub lub coś dać do środka odboja jakąś tulejke lub podkładkę z góry dzięki za pomoc 
Demontujesz stare odboje wkładasz nowe, śruby wkręcasz te co były w starych odbojach.


Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś link albo numer kat. gdzie te niezniszczalne odboje można dostać tak btw.?

Takie niezniszczalne to raczej nie są parę dni temu przy zmianie opon zauważyłem ze jeden odboj jest uszkodzony. Pełno tego na allegro lecz ja kupowałem od usera z Facebook (jak cos to priv to namiar podam) lecz widzę ze na Allegro tego pełno http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7033345407 tylko wymiar trzeba wybrac.

0d51032a4de8d5e0246daa580b553b34.jpg&key=68315a5e0b53f193b0e3a5a9e3604c01eb71f0d2728a147c42f7cb4db665b1cb

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.