Skocz do zawartości

Sierpień ... wakacje za półmetkiem a tu cisza


Lisek

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 22.09.2017 o 22:43, ABM napisał:

Czy na kącik Cromy ktokolwiek jeszcze zagląda? Dajcie jakiś sygnał zakamuflowani spamerzy ;l!

No co ty narobiłeś.... Kobiety lubią auta terenowe a nie jakieś kombi/vany :facepalm:

 

Ja się ukrywam... bo po zakupie dwa lata temu logo Fiata na atrapę  chłodnicy ( bo mi wyblakło ) na znanym portalu aukcyjnym na Alleg..o teraz mnie policja ściga...  Podobno był podrobiny :facepalm:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lisek napisał:

 

Ja się ukrywam... bo po zakupie dwa lata temu logo Fiata na atrapę  chłodnicy ( bo mi wyblakło ) na znanym portalu aukcyjnym na Alleg..o teraz mnie policja ściga...  Podobno był podrobiny :facepalm:

 

 

 

Dobrze , że do Stilo nie dokupiłem brakującej na tylną klapę , bo aż strach myśleć czym to może grozić ... 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎09‎-‎24 o 22:32, Iron napisał:

 

Dobrze , że do Stilo nie dokupiłem brakującej na tylną klapę , bo aż strach myśleć czym to może grozić ... 8-)

Półtorej godziny spędzone na komisariacie i tłumaczenie się po co i do czego to kupiłem i czy nie odsprzedałem i czy nie handlowałem tym...

Dobrze że mi ten znaczek odpadł ";) i został rozjechany przez dużą ciężarówkę, która wiozła czołg na naczepie i potem przeszło stado słoni, które uciekło z ZOO w Oliwie a na koniec biegnący za nimi lew to rozszarpał " bo jeszcze  wizję lokalna chcieli zrobić mojej atrapy w Cromie :facepalm:

Musze kupić w ASO i zachować paragon lub nawet fakturę poporsić

 

Ale to nauczka na przyszłość :ogien:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Moja croma była wystawiona i zmieniła właściciela.  Kazu wie jakie jaja były z kupującym.  Ja chyba już do fiata nie wrócę.  Dzięki pomocy Marcina teraz mam coś z lwem na masce

Screenshot_20170804-145134.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kazu napisał:

Gdybym byl na miejscu Tomka to kazal im isc do komisu po passata.

widzisz jaki ja złoty synek jestem, ostoja spokoju ;]

Generalnie zainteresowanie jak już tu ktoś pisał , bliskie zera. W sumie to 4 osoby przez 2 miesiące zadzwoniły i oglądały.

Pierwsi przyjechali, zapyali czy samochód miał jakieś stłuczki , po odpowiedzi, że tak obrócili na pięcie i pojechali.

Drugi pan profesor z Warszawy, przyjechał, pojezdził, ustalił cenę, godzinę spotkania nazajutrz i zniknął na zawsze. Wcześniej wypił kawę i godzinę rozmawiając ze mną o samochodzie i sposobie finalizacji.

Trzeci gość Passatem B5, przejechał się i zniknął (komfortem się zawiódł)

Czwarty przyjechał, pooglądał wszystko super, przeszłość wypadkowa bez problemu przyjmuje, skoro 6 lat jezdziłem tzn że nie był to gruz.

On chce sie przejechać, 20 min po mieście, wróciliśmy pod dom, on chce na autostradę, jedź pan na Gorzyczki pojechał na Łódź 35km do zjazdu, więc spędziłem  z gościem ponad godzinę. Pojezdził, pochwalił zniknął, za 2 dni zadzwonił z propozycją, że auto generalnie mu się nie podoba, bo nie ma 150KM, a znaczek Fiata i to go robi niesprzedawalnym, i jeszcze jakiś durny argument i on proponuje cena - 5 tyś. Parsknąłem i rozłączyłem się. Za 2 dni zadzwonił, ile chce no to mówie cena - 3 tyś pocmokał i koniec. Za kilka dni znów telefon on chce do ASO , pojechaliśmy , potwierdziło się co mówiłem auto sprawne, po naprawie blacharskiej ale za 10 tys tarcze klocki do zmiany, jakiś wyciek oleju najprawdopodobniej z odmy, ognisko rdzy na błotniku i po oględzinach gość mi mówi cena - kolejne 3 tyś ;]

No to na drzewo i pojchałem, aż wkońcu przyjechał i wziął. Chciałem mu dołożyć zimówki na alu, ale dla niego były warte 400zł więc stoją w piwnicy.

Generalnie auto przez te 120 tyś km prawe mnie mechanicznie nie zawiodło, ale dupin troche było typu zamek drzwi, 2 x kompresor klimy, 3x silnik wycieraczki tył itp...

Auto super wygodne, ale ja już z Fiatem się rozstaję, raczej na zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sprzedaż zawsze podnosi ciśnienie.
Ja miałem od nowości. Trochę przygód z ASO przeżyłem.
Jednak muszę powiedzieć że ze wszystkich ASO chyba we fiacie jest najlepiej.
Tzn przeżyłem 3 serwisy i w jednym robili co zauważyli bez problemu.
O oplu nie mogę tego powiedzieć.

Jak ktoś już kiedyś opisywał.jak przyjeżdżali tylko się przejechać i powiedzieć. Że fiacik nawet ciągnie

Tak wyposażonego auta będzie się długo szukać.
Jak fiat pokaże coś podobnego ja akurat się zainteresuje.
Teraz zaczynam testować skośnookiego.
Zupełnie inny standart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, 12345 napisał:

A wiesz co. Dziś to jedno z głównych pytań.
Mnie też się pytał czy koło czy dojazdowe.
Mówię że koło. A on oczy.
Alufelga 17 na zapasie?
Nie . Tylko 16. emoji16.png
No ale paski i a.... Nie mają ani tego ani tego. Tylko luft w pompce.

Jednym słowem auto nie do sprzedania... :hehe: widzę, że stoi teraz u komornika jedna Croma za 6400zł z 2006  1,9 roku i niema zainteresowania :facepalm: czyli moja zostanie u mnie na zawsze :hehe: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 12345 napisał:

Takie auto trzeba chcieć.
 

Z tym, że rynek w Polsce jest tak zepsuty, że ludzie szukają auta młodego, bez przygód, w 100% sprawnego, najlepiej, żeby sprzedawca dał roczną gwarancję, no i cena , cena musi być poniżej średniej rynkowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kox , takich aut nie ma na rynku pojazdów używanych , a czasem nawet wśród "nówek" salonowych  :phi:

 

U mnie Croma jeszcze trochę pojeździ , póki co pomimo pewnych mankamentów wynikających z pseudo-ekologii i innych oszczędnościowych rozwiązań jestem nadal zadowolony z tego wyboru , poza tym w tej cenie nigdy nie miałem lepszego auta .

 

A jak w przyszłości trafi się klient zdecydowany na zakup właśnie Cromki , to wtedy się sprzeda :oki:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Iron napisał:

@kox , takich aut nie ma na rynku pojazdów używanych , a czasem nawet wśród "nówek" salonowych  :phi:

 

U mnie Croma jeszcze trochę pojeździ , póki co pomimo pewnych mankamentów wynikających z pseudo-ekologii i innych oszczędnościowych rozwiązań jestem nadal zadowolony z tego wyboru , poza tym w tej cenie nigdy nie miałem lepszego auta .

 

A jak w przyszłości trafi się klient zdecydowany na zakup właśnie Cromki , to wtedy się sprzeda :oki:

 

ja o tym wiem, Ty wiesz, ale ludzie chcą kupować marzenia, gość był zdziwiony i miał pretensje, że auto może mieć jakiś wyciek oleju ( nie lał się litrami, poprostu się pocił). Gdybym zrobił jak mi Kazu radził czyli umył silnik, auto i wstawił do garażu to by nawet tego nie widział, ale ja go używałem do ostatnich godzin przed sprzedażą.

 

Ja miałem ten "problem" że spieszyło mi się ze sprzedażą, nowe auto na podwórku, w listopadzie OC i przegląd więc kolejne koszty. Bez sensu było trzymać auto. Pozatym 2 osoby i 3 auta to przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kox napisał:

ja o tym wiem, Ty wiesz, ale ludzie chcą kupować marzenia, gość był zdziwiony i miał pretensje, że auto może mieć jakiś wyciek oleju ( nie lał się litrami, poprostu się pocił). Gdybym zrobił jak mi Kazu radził czyli umył silnik, auto i wstawił do garażu to by nawet tego nie widział, ale ja go używałem do ostatnich godzin przed sprzedażą.

 

Ja miałem ten "problem" że spieszyło mi się ze sprzedażą, nowe auto na podwórku, w listopadzie OC i przegląd więc kolejne koszty. Bez sensu było trzymać auto. Pozatym 2 osoby i 3 auta to przesada

Najważniejsze, że strucel poszedł, a reszta to już historia :ok:

Moja Croma sprzedawała się ze 2 miesiące. Stała sobie na parkingu pod pracą, jeść nie wołała, wodoszczelna była, tylko chętni do przejażdżki działali mi na nerwy. Dla mnie ważne było tylko, aby cena miała dwójkę z przodu, więc trochę sobie Croma postała, po jakimś czasie znalazł się chętny, zapłacił i pojechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. Zapalonych do kupna jak opowiadałem że chce sprzedać było nawet sporo.
Ale o dziwo hehe jeden wybrał audi hehe. Pewnie TDI.

Drugi jak mu dałem znac to do dziś nie oddzwonił .

A w końcu jak piszesz.
Gość przyjechal, popatrzył w faktury co wymieniłem na gwarancji.
I porzegnalismy się.

Zaraz tu będzie kącik westchnień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.10.2017 o 21:23, cesarz napisał:

Ja tam zamierzam jeźdizć jak najdłużej - najlepiej aż elektryka będzie można kupić około 60 tysięcy z zasięgiem 300 kilometrów ;)

To tak jak ja :hehe:

A jutro wymienię koła na zimowe i da dwa drążki stabilizatora by wydają mi się już dość stare :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.10.2017 o 21:23, cesarz napisał:

Ja tam zamierzam jeźdizć jak najdłużej - najlepiej aż elektryka będzie można kupić około 60 tysięcy z zasięgiem 300 kilometrów ;)

Ja też mam zamiar jeszcze z 3 lata Cromą pojeździć. Auto mam od nowości, rocznikowo 7 lat, a jeżdżona 6 lat. Przebieg 62 tyś. km. Nie opłaca mi się jej teraz sprzedawać i komuś prezent robić. Jeszcze usłyszę, że na pewno licznik skręcony ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Fox03 napisał:

Ja też mam zamiar jeszcze z 3 lata Cromą pojeździć. Auto mam od nowości, rocznikowo 7 lat, a jeżdżona 6 lat. Przebieg 62 tyś. km. Nie opłaca mi się jej teraz sprzedawać i komuś prezent robić. Jeszcze usłyszę, że na pewno licznik skręcony ;).

na bank byś został oszustem skoro moja 7 letnia miała 174 k km i usłyszałem, że jakiś niski ten przebieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎10‎-‎07 o 10:33, Fox03 napisał:

Ja też mam zamiar jeszcze z 3 lata Cromą pojeździć. Auto mam od nowości, rocznikowo 7 lat, a jeżdżona 6 lat. Przebieg 62 tyś. km. Nie opłaca mi się jej teraz sprzedawać i komuś prezent robić. Jeszcze usłyszę, że na pewno licznik skręcony ;).

Mnie nie nabierzesz bo moja 9 cio... a właściwie 10 letnia ( produkcja 2007/9 - rejestracja 2008-3 ) ma ponad 160 tyś ;) 

Więc twoja spokojnie z 300 tys skręcona  jak nic :facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.