Jump to content

Gdzie najtaniej AGD

k1s1el
 Share

Recommended Posts

Oprócz taniości, powinna Cię interesować gwarancja. Wszelkie elektromarkety będą Ci wciskać dodatkową "gwarancję" w postaci ubezpieczenia za jakieś 20% wartości sprzętu.

Tymczasem w Ikei, na większość sprzętu AGD (poza najtańszymi seriami), w cenie masz pełne 5 lat gwarancji. A sprzęt dla nich robi Elektrolux i Whirlpool.

Dnia 11.08.2017 o 22:42, todamian napisał:

a ja mam jeszcze taki  inne pytanie

Będę kupował lodówkę i kuchenke. Jak dobrać/sprawdzić że mają taki sam kolor lub bardzo podobny zeby zbytnio w kuchni sie nie różniły?

Ten sam producent, przynajmniej w teorii powinien być taki sam kolor.

W sklepie z AGD może będą niedaleko siebie - żeby porównać - albo poprosić obsługę czy by nie przesunęli.

Cześć,

Gdzie najtaniej teraz da się kupic AGD? Mam do kupienia wszystko do domu. Myślę o Euro Rtv Agd.
Da się jakieś promocję wyrwać kupując np. wszystko na raz?

Pozdro
Euro to dramat jeśli chodzi o gwarancję i usługi dodatkowe. Na trzy sprzęty ostatnio kupione:
1. Zmywarka Bosch zepsuta już w kartonie.
2. Usługa przełożenia drzwi w lodówce źle wykonana, a poprawienie trwało miesiąc.

Na infolinii, w dziale reklamacji, jedyne co potrafili to wysłać maila do działu logistyki z prośbą o kontakt ze mną. Miesiąc trwało, zanim przyjechał monter iz fochem, że czegoś od nich się wymaga. Już nie wspomnę, że wcześniej umawiali się na poprawę i nie przyjechali.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Dnia ‎2017‎-‎08‎-‎13 o 14:52, Phil_ips napisał:

Euro to dramat jeśli chodzi o gwarancję i usługi dodatkowe. Na trzy sprzęty ostatnio kupione:
1. Zmywarka Bosch zepsuta już w kartonie.
...

Miałem identycznie w zeszłym roku.

Nie dalej jak 2 tyg temu kupione: lodówka, zmywarka, piec, indukcja, okap. Jak już miałem wybrane konkretne modele to patrzyłem gdzie sa dostępne (do pomacania) następnie patrzyłem gdzie są dostępne najtaniej i z tego sklepu zamawiałem. Co do gwarancji to i tak suma sumarum wszystko trafia do producenta a jakieś przedłużenie gwarancji w firmie ubezpieczeniowej mnie nie interesuje. Potem jak co do czego przyjdzie to stwierdzą że sprzęt był używany niezgodnie z jego przeznaczeniem bo np naciskałem guzik prawą a nie lewa ręka lub coś w tym stylu......

Suma sumarum lodówka kupiona w RTV euro AGD, reszta w Media Expert. Okap mialem kupić od ręki w Media Markt ale że akurat ten model mieli tylko z wystawek to wolałem poczekać 5 dni robiczych (cena taka sama w obu sklepach) i kupić z Media Expert.

Edited by PiQ