Skocz do zawartości

Koszt satelitów


bolekatepl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziś dostałem skrzynie z punto i wziełem sie za przerzucenie wnętrzności z mojej skrzyni sportingowej w której pękła obudowa do obudowy skrzyni z punto Wszystko jest ok tylko kto mi powie gdzie kupie lub jak sie nazywa bolec zabezpieczajacy wałek satelitów . Konkretnie chodzi mi o to ze w swojej skrzyni musiałem wymienic jedna zębatke satelitów która była pęknieta Jedyny sposób żeby wyjąc wałek na którym sa osadzone to jego wybicie. Wybiłem be problemu ale on jest zabezpieczony takim pręcikiem o srednicy 5mm który przy wybijaniu pekł Chodzi mi o to zabezpieczenie zaznaczone na zdjeciu na żółto mysle ze ktos kto rozbierał skrzynie bedzie wiedział o co chodzi. Sukałem w necie ale ie wiem jak wpisac i nie moge znaleźć.

Ewentualnie prosze o jakies sugestie  na co zwrócic uwage przy składaniu skrzynie zeby nie rozbierac 2 razy .

 

sk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.