Skocz do zawartości

Pytanie z kategorii caraudio


rob3rt

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, rob3rt napisał:

.Wrzucam tu bo  CA ruch znikomy.Pany mam radio samochodowe Pioneer deh-6400bt. Młody uszkodził mi panel (popękały zaczepy),kupiłem inny panel,założyłem i nic. Jest jakaś procedura podmiany panela,jakieś magiczne zaklęcie czy cuś? ;]

 

Nie wiem. Ale spróbowałbym dwóch rzeczy. A) odłączył zasilanie od radia całkowicie i wtedy zmienił panel. B) jeżeli ten drugi panel nie jest nowy i na gwarancji, to bym po prostu rozkręcił stary i mowy i bebechy ze starego wsadził do obudowy nowego. Około 5 minut roboty, jeżeli jakichś sztuczek z ukrytymi zatrzaskami albo klejeniem nie porobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Prozaq napisał:

Ten który kupiłeś jest także uszkodzony.Jak masz możliwość to wymień na inny,a jak nie to przełóż "bebechy". :ok:

 

Przyszło mi jeszcze do głowy, że młody mógł mu rozwalić gniazdo podłaczeniowe panelu w samym radiu. Obejrzałbym. Sprawdziłbym też bezpieczniki zasilania, choć nie powinny przy tym polecieć, chyba że zwarł akurat zasilanie oświetlenia panelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.