Skocz do zawartości

Toyota Land Cruiser 120 3.0 D4D co się stało?


analyzer64

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi troszkę ciszej po wymianie podkładek pod wtryskami, ogólnie auto trafiło do kiepskiego mechanika, a ja więcej też jeszcze nie wiem. Poprzedni mechanik mówił, że nie ma ciśnienia na jednym cylindrze. Ja miałem podobnie jak mi służbowej Astrze 1.7 CDTI pękł tłok, może tu dziura jest, nie wiem jeszcze :nie_wiem: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/15/2017 o 17:56, analyzer64 napisał:

Kolega przesłał mi taki filmik :hmm: Mówił, że coś mu walnęło podczas jazdy ;] 

 

 

A wracając do LC J120 - to jak ogólnie to auto spisuje się koledze? Jaki ma przebieg, jak go używa, koszty ekslopatacji, spalanie etc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega bardzo zadowolony, jeździ po lesie, bo jest leśnikiem, ale nie w ciężkim terenie. Najechane ma ponad 163kkm i ogólnie był bardzo zadowolony do momentu tej awarii. Auto jest w jakimś warsztacie w Klaudynie, podobno prowadzonym przez pracownika ASO Toyoty. Kolega mówił że jak jakaś grubsza sprawa wyniknie, typu dziura w tłoku to zrobi ale sprzeda to auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lato8 napisał:

Warsztat pracownika Toyoty, a oni przecież podpisują przy umowie o pracę, że nie beda konkurencja  dla swojego pracodawcy.

Nie 1 i nie ostatni przypadek, warsztat pewnie nie na niego, albo zaraz się okaże, że były pracownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lato8 napisał:

Warsztat pracownika Toyoty, a oni przecież podpisują przy umowie o pracę, że nie beda konkurencja  dla swojego pracodawcy.

Takie coś jest do obalenia przez pierwszego lepszego prawnika w sądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, atlantic napisał:

Takie coś jest do obalenia przez pierwszego lepszego prawnika w sądzie.

 

nie wiem jak w przypadku serwisów samochodowych ale w świecie powszechne są umowy z zakazem konkurencji...

http://kadry.infor.pl/zatrudnienie/umowa-o-prace/220288,Na-czym-polega-zakaz-konkurencji.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.