Skocz do zawartości

Ale wstyd - kluczyk


Koonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami z balkonu wieczorem zamykam szyby, szyberdach i działa, a mam dobre 20m. Jednak muszę wtedy trzymać przed sobą pilot nieruchomo. Normalnie idąc do auta i trzymając klucz w kieszeni też działa z około 10m.

Taka ciekawostka, piloty BMW zagłuszają się wzajemnie, kiedyś podjechał sąsiad pod dom swoją 5er 2015r., wyjął rzeczy z bagażnika i zanim wcisnął guzik zamknięcia, ja przez okno w swoim kluczu przytrzymałem przycisk zamykania. Jemu wtedy nie zadziałał i klapa nadal była otwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Koonrad napisał:

A wiecie jakie są sposoby zwiększenia zasięgu ?

Diversity sprawne ?
W 5er E61 jak diversity klękało, to auto reagowało dopiero z metra czasem z dwóch.

U siebie w E60 spokojnie otwieram i zamykam z 30 metrów jak nie więcej ( nie miałem potrzeby sprawdzać ). Mam kluczyk z grotem jak w E39.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bravus napisał:

Diversity sprawne ?
W 5er E61 jak diversity klękało, to auto reagowało dopiero z metra czasem z dwóch.

 

nie mam pojęcia :hmm:

można to jakoś sprawdzić ? 

 

do weekendu nie wiedziałem że takie coś istnieje ;)

teraz wiem że czyści się styki i gdzie tego szukać 

2rg3.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalizację znajdziesz na realoem,com. Trzeba będzie trochę poklikać ale nie jest to niewykonalne. Prawdopodobnie będzie to nr 1 na Twoim schemacie.
Jak sprawdzić to niestety Ci nie podpowiem, w miarę "padania" diversity zaczyna również osłabiać się odbiór radia FM. Masz porównanie jak z innymi X3 ? Dziesięć metrów to jeszcze nie tragedia, ale rewelacja też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Bravus napisał:

Lokalizację znajdziesz na realoem,com. Trzeba będzie trochę poklikać ale nie jest to niewykonalne. Prawdopodobnie będzie to nr 1 na Twoim schemacie.
Jak sprawdzić to niestety Ci nie podpowiem, w miarę "padania" diversity zaczyna również osłabiać się odbiór radia FM. Masz porównanie jak z innymi X3 ? Dziesięć metrów to jeszcze nie tragedia, ale rewelacja też nie.

 

tak to 1 na schemacie

nie ma porównania, radio gra OK

 

na razie nie ruszam, jak będzie łapał z 2m to trza się będzie martwić ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Koonrad napisał:

a razie nie ruszam, jak będzie łapał z 2m to trza się będzie martwić ;)

Też bym tak zrobił, te 10m jest wartością raczej wystarczającą. Osobiście nie kojarzę bym korzystał ( a nawet miał potrzebę ), z większej odległości otwierać auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.