Skocz do zawartości

Rampa najazdowa


Majkiel

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 22.08.2017 o 00:05, Majkiel napisał:

Zastanawiam się nad zakupem rampy - najazdu. W sklepie Jula widziałem taką - warte to coś? Ma ktoś ten produkt?

Jedyne co mi się nie podoba, to szerokość opony 20cm ;)

poszukaj na allegro kupisz solidniejszą i większą lepiej dołożyć stówę :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2017 o 00:05, Majkiel napisał:

Zastanawiam się nad zakupem rampy - najazdu. W sklepie Jula widziałem taką - warte to coś? Ma ktoś ten produkt?

Jedyne co mi się nie podoba, to szerokość opony 20cm ;)

 

8] 1000kg dopuszczalnego obciążenia... tylko jak to widzę, to mam wrażenie, że pionowe elementy tej konstrukcji w formie płaskownika to chyba błąd w sztuce inżynierskiej?

 

28 minut temu, szyman napisał:

poszukaj na allegro kupisz solidniejszą i większą lepiej dołożyć stówę :ok:

 

Ale większą w jakim wymiarze? :phi: sam zrobiłem (i później sprzedałem) najazdy o wys. 300 i już bym drugi raz tego błędu nie popełnił - teraz projektuję 250, szerokie na 220. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, romano11 napisał:

 

8] 1000kg dopuszczalnego obciążenia... tylko jak to widzę, to mam wrażenie, że pionowe elementy tej konstrukcji w formie płaskownika to chyba błąd w sztuce inżynierskiej?

 

 

Ale większą w jakim wymiarze? :phi: sam zrobiłem (i później sprzedałem) najazdy o wys. 300 i już bym drugi raz tego błędu nie popełnił - teraz projektuję 250, szerokie na 220. ;]

że wjedziesz autem a nie resorakiem. I nie złoży się w momencie jak będziesz leżał pod autem :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.