Skocz do zawartości

Autoclose/ryglowanie


cypel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale wymieniałem ostatnio dwie klamki zewnętrzne przód od strony kierowcy i tył za kierowcą.

Mam ustawione autoclose on, czyli ryglowanie drzwi przy prędkości powyżej 20 km/h i od jakiegoś czasu zauważyłem (po wymianie tylnej klamki), że żeby otworzyć jakiekolwiek drzwi czy nawet wlew paliwa po skończonej jeździe muszę użyć pilota do otwierania drzwi. Wcześniej było tak, że otwierając drzwi od wewnątrz, blokada wszystkich drzwi puszczała teraz nie.

Nie bardzo wiem o co chodzi, ale strasznie irytujące 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na 100% można było otworzyć drzwi np. tylne od zewnątrz

z tego co pamiętam to po otwarciu było słychać kliknięcie i jak ryglowanie zostaje zwolnione

zdziwiło mnie to, że drzwi nie można otworzyć a wczoraj to już był mega zdziw po tym jak wysiadłem z auta i nie mogłem otworzyć wlewu paliwa. Musiałem pilotem się posłużyć.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie jest dokładnie tak jak opisałeś - żeby pozostałe drzwi + bagażnik dało się otworzyć z zewnątrz to trzeba odblokować je z przycisku na konsoli albo otwierać z pilota .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się wczoraj różnymi ustawieniami i dalej jest tak jak opisałem.

@Iron czyli to tak ma być? Teraz już zgłupiałem, wydaje mi się, że wcześniej po otwarciu drzwi kierowcy na wyłączonym silniku odblokowywały się wszystkie drzwi. Nigdy nie miałem tak, że podjeżdżam tankować auto i muszę użyć pilota żeby otworzyć wlew 8-)

Na pewno przy włączonym silniku trzeba otworzyć z konsoli, ale po wyjęciu kluczyka ze stacyjki też masz zablokowane? Możesz/możecie koledzy to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak jest przy wyłączonym to nie pamiętam - sprawdzę to dzisiaj :ok:

 

 

EDIT

Jest identycznie jak przy włączonym silniku , zarówno przy włożonym kluczyku jak i wyciągniętym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.