Skocz do zawartości

do owneroof 1.2 co lepiej wlozyc-8v czy 16??


lepo78

Rekomendowane odpowiedzi

przymierzam sie do swapa i nie wiem co wybrac. napiszcie jakie to ma odpowiednio moce i momenty i jaka moga miec przyspieche do 100km/h na skrzynce sportkowej. wady i zalety motorkoof tez mile widziane ok.gif z gory dzieki pozdro zlosnik.gif prosze nie odsylac do arch grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1.2 MPI 8V z palio i jestem bardzo zadowolony auto fajnie smiga zarowno na wysokich i niskich obrotach mało pali a nie jednak duża bryka wysiada, przyspiecha koło 9 s a prędkosc max hmm cięzko powiedziec bo max jeszcze nie jechałem w kazdym razie ostatnio na 4 biegu 180 ale mysle ze 200 poleci moze troszeczke więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przymierzam sie do swapa i nie wiem co wybrac. napiszcie jakie to ma

> odpowiednio moce i momenty i jaka moga miec przyspieche do

> 100km/h na skrzynce sportkowej. wady i zalety motorkoof tez mile

> widziane z gory dzieki pozdro prosze nie odsylac do arch

dla ciebie tylko 8v - bo masz cala instalacje (komp , wiazka , pompa paliwa itp) pod 8v (no chyba ze 16v ma te same ustawienia - tego nie wiem) - poza tym 16v nie miesci sie bez problemu - podobno trzeba przerabiac mocowanie lampy itp

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. może i można ... ale widziałem taki silnik bez "zapięcia górnego", a następnie stan dolnych poduszek ... poza tym jego "odchylenia od pionu" w porównaniu do 8v są o wiele większe przy dodawaniu/odejmowaniu gazu .. być może ktoś tak wymiata ... ale osobiście wolałbym tego potwora mieć na uwięzi zlosnik.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> .. może i można ... ale widziałem taki silnik bez "zapięcia

> górnego", a następnie stan dolnych poduszek ... poza tym jego

> "odchylenia od pionu" w porównaniu do 8v są o wiele większe przy

> dodawaniu/odejmowaniu gazu .. być może ktoś tak wymiata ... ale

> osobiście wolałbym tego potwora mieć na uwięzi

Bo do 16v sie utwardza poduszki szanowny kolego i nic sie odchyla wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a w jaki sproób się to robi? i jakie są tego zalety?

Mozna utwardzic poduszki za pomoca kleju do szyb , mozna dorobic metalowe wkladki lub mozna sprobowac dorobic nowe poduszki z poliuretanu , ja probowalem dorobic w Majer-techu ale sie poddali .

Zalety sa takie ,ze silnik nie lata po calej komorze silnika jak to ma miejsce na seryjnych poduszkach i nie ma problemow z szybkim wrzucaniem biegow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.