Skocz do zawartości

oponeo - jak wystawić opinie o oponach?


PiQ

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, PiQ napisał:

Witam

 

Jak w temacie - jak np na oponeo wystawić opinie o oponie? Nigdzie nie widzie opcji "oceń" lub czegoś takiego...... Ktoś podpowie lub wystawiał opinie?

 

Nie pamiętam jak, ale na pewno trzeba być zalogowanym i mieć linka od nich na maila do wystawienia opinii ZAKUPIONYCH opon. Jakby każdy z ulicy tak mógł wystawić opinię to zrobiłby się onet z ksywami pokroju Janek Śmietana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zbyslaff napisał:

Hmm, a to nie jest tak, że trzeba dokonać tam zakupu konkretnej opony i wtedy możesz oceniać w stosownym panelu?

 

Hmm zalogowany jestem ale hmmm możliwe że rzeczywiście trzeba kupić opony jako zalogowany user żeby móc ocenić.....  W każdym bądź razie nie znalazłem miejsca gdzie można wystawić opinię i w sumie też mnie to zastanowiło skąd są te wszystkie opinie skoro nie ma gdzie ocenic opon........

 

16 minut temu, electrofinger napisał:

Napisz tu!
 

 

Uniroyal rainsport 2 - 225/45/17 - teraz są ze mną 4-ty sezon i są w sumie na śmietnik...... Bieżnika jest jeszcze sporo ale opony są poząbkowane, huczą i ostatnio zaczęły piszczeć na rondzie że aż wstyd jechać :facepalm:. Opony co sezon zamieniane przód / tył. Składowane zimą tak jak być powinny. Na zimówkach które były kupowane 1,5 roku wcześniej ani wyząbkowania ani huczenia nie ma więc wykluczamy problem z zawieszeniem bądź łoźyska. Drugi raz bym ich nie kupił......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, PiQ napisał:

 

Hmm zalogowany jestem ale hmmm możliwe że rzeczywiście trzeba kupić opony jako zalogowany user żeby móc ocenić.....  W każdym bądź razie nie znalazłem miejsca gdzie można wystawić opinię i w sumie też mnie to zastanowiło skąd są te wszystkie opinie skoro nie ma gdzie ocenic opon........

 

 

Uniroyal rainsport 2 - 225/45/17 - teraz są ze mną 4-ty sezon i są w sumie na śmietnik...... Bieżnika jest jeszcze sporo ale opony są poząbkowane, huczą i ostatnio zaczęły piszczeć na rondzie że aż wstyd jechać :facepalm:. Opony co sezon zamieniane przód / tył. Składowane zimą tak jak być powinny. Na zimówkach które były kupowane 1,5 roku wcześniej ani wyząbkowania ani huczenia nie ma więc wykluczamy problem z zawieszeniem bądź łoźyska. Drugi raz bym ich nie kupił......

 

jak dla mnie Uniroyal i do niczego sie nie nadajace opony po 4 latach jest OK

no chyba ze jazda  tylko do kosciola...Biedronki i  do warsztatu na przekladke kol....- to faktycznie  :pifpaf: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Twister74 napisał:

 

Nie pamiętam jak, ale na pewno trzeba być zalogowanym i mieć linka od nich na maila do wystawienia opinii ZAKUPIONYCH opon. Jakby każdy z ulicy tak mógł wystawić opinię to zrobiłby się onet z ksywami pokroju Janek Śmietana

A te opinie są coś warte? Opinie typu, mam i przejechałem 1tkm są boskie nic o oponie nie mówią ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bartekm napisał:

A te opinie są coś warte? Opinie typu, mam i przejechałem 1tkm są boskie nic o oponie nie mówią ;]

 

Jedna opinia nie, ale jak już się znajdzie kilkaset to się nie czyta tylko patrzy się na rating ogólny, a to już daje jako takie pojęcie o oponie, o dziwo nawet wiarygodny, pokrywa się z rzeczywistymi odczuciami.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Oscar_ napisał:

A to ząbkowanie opon nie jest jest winą zawieszenia?

 

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem wyżej ;) Dla ułatwienia:

 

Cytuj

.........Na zimówkach które były kupowane 1,5 roku wcześniej (niż Uniroyalki) ani wyząbkowania ani huczenia nie ma więc wykluczamy problem z zawieszeniem bądź łoźyska .......

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ksionc napisał:

RainSport 3 jest bardzo odbra opona :) Kupilem na Oponeo komplet w 2015roku i drugi komplet w 2016. 

 

eeee już chyba nie chcę kupować czegoś z czego produktu nie jestem zadowolony.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PiQ napisał:

 

eeee już chyba nie chcę kupować czegoś z czego produktu nie jestem zadowolony.......

 

Ja na Michelinie nie moge polegac. Trzy tygodnie po zakupie opona wybuchla na S8 w okolicy Woli Rosztowskiej. Nadkole i blotnik tez musialem wymienic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ksionc napisał:

 

Ja na Michelinie nie moge polegac. Trzy tygodnie po zakupie opona wybuchla na S8 w okolicy Woli Rosztowskiej. Nadkole i blotnik tez musialem wymienic. 

 

uuuu to niefajnie :/

 

Ja sie przymierzam na drugi rok do Dunlop SP SportMaxRT lub GY Efficient Grip (żona ma to w Astrze i całkiem OK się jeździ), lub GY Eagle F1 Asymetric....... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30/08/2017 o 11:39, PiQ napisał:

Witam

 

Jak w temacie - jak np na oponeo wystawić opinie o oponie? Nigdzie nie widzie opcji "oceń" lub czegoś takiego...... Ktoś podpowie lub wystawiał opinie?

 

To masz linka to RainSport3 - http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Uniroyal/Rainsport-3.htm Trwałość opony (ang. wear) ewidentnie poniżej oczekiwań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.09.2017 o 13:21, atlantic napisał:

Ja tak patrzę na te opinie i zastanawiam się po co kupować oponę premium za 500pln/szt, skoro zeetexy czy inne 3x tańsze opony maja rewelacyjne opinie, a sumaryczna ocenę czasem nawet lepsza :phi:

Bo te opinie są kupę warte ;]

 

Duża część kierowców nie czuje różnicy w jeździe z oponami a na samych felgach :facepalm: . Kiedyś szukałem opinii o moich znienawidzonych oponach i na ok 150 wpisów tylko 3 lub 4 osoby opisały ten sam problem... reszta zachwycona. 8]  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2017 o 09:59, PiQ napisał:

 

tia.... zwłaszcza ze wszystkie są pozytywne. Nie doświadczysz negatywnej

a jakich oczekujesz? przeciez jak ktos wybierze opony po rzekomej lekturze opinii i testó w prasie fachowej (i na 100% wcale nie niemieckiej) - a w rzeczywistosci kryterium = CENA... to potem przeciez nie napisze ze lipa i zle wybrał, tylko będzie ze jezdzi na najlepszych kapciach swiata...

 

i tak się oponeo ogarnęło bo próbuje stosować jakieś filtry na oceniających. kiedys przeciez mozna bylo tam u nich (albo konkurencja) smarować o dowolnych kapciach oceniając nawet "opory toczenia"... nosz to było rzetelne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Lato8 napisał:

 

Na jakim to samochodzie jeździły?

 

A czy to ma znaczenie skoro zimówki starsze, które jeździły na tym samym aucie nie są tak zużyte? Auto zazwyczaj ma 1 lub 2 osoby na pokładzie i nie jest nawet w połowie załadowywane jak się gdzieś dalej jeździ

 

PS. przednionapędowy diesel 140KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie ząbkowanie jest spowodowane złą regulacją zawieszanie czy to z przodu czy z tyłu, najczęściej kąty pochylenia na to mają wpływ i one są regulowane i w przednio jak i tylnonapędowych autach.

 

Pomijając opony czy dobre czy złe pojedz na geometrie zawieszenia, zaplacisz za sam pomiar kilka dyszek i będziesz widział w czym rzecz.

 

Wraz ze zużywaniem się zwieszenia, siadaniem sprężyn i przeciągnięciem tulei zmieniają się parametry zawieszenia i nie musi stukać i ściągac zeby było źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.