Skocz do zawartości

Punto II wymiana kabla antenowego


_ArtuR_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak w P2 wymienić kabel antenowy?

jest jak jest on prowadzony od prawego słupka już do radia?

Da radę wymienić go bez zwalania deski?

 

Pytanie kolejne, aby zdemontować oryginalne radio to trzeba coś wcisnąć w te 4 otwory na froncie radia czy jakoś inaczej?

 

z góry dzięki za pomoc

 

pozdroooo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podmienić bat-a od anteny, miałem podobnie po zakupie P2 FL. Nawet poprzedni właściciel wymienił radio org na radio z usb. Sam byłem przygotowany do prowadzenia nowego kabla, czystym przypadkiem zauważyłem że Matiz ma bat od anteny na ten sam gwint. Podmieniłem i stacje wróciły do odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to wina bata bo, poprostu kabel jest uszkodzony. Jakies 5-7 cm od oczka z anteny. Takze raczej tylko wymiana wchodzi w grę.

 

edit,

są jakieś sensowne złączki do kabli antenowych? Bo wymyśliłem żeby całego kabla nie wymieniać, a wymienić tylko fragment z oczkiem, a łączenie zrobić na słupku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.09.2017 o 08:40, _ArtuR_ napisał:

Nie jest to wina bata bo, poprostu kabel jest uszkodzony. Jakies 5-7 cm od oczka z anteny. Takze raczej tylko wymiana wchodzi w grę...

Kabel idzie przy słupku pasażera, a potem jest do niego dostęp po demontażu schowka pasażera - dostęp w miarę dobry, jak wyjmiesz schowek to nie powinno być problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.