Skocz do zawartości

Żółta tarcza obrotomierza Seicento - z jakiej wersji?


Astyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem przypadkiem obrotomierz do SC z żółta raczą. Myślałem że jakiś modzony ale okazało się że ori ;]

Obudowa też mnie zdziwiła bo jest ciemno szara nie czarna.

Nie ukrywam że wiem naprawdę dużo na temat rare części do SC ale pierwszy raz się spotkałem z żółta tarczą w SC.
W CC trafiały się liczniki z żółta tarczą ale w SC pierwsze słyszę :O

Google milczy na forum cicho a eper nie odnajduje nic po nr częśći.

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie coś na ten temat 8]

20170908_074905.jpg

20170908_074823.jpg

20170908_074844.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ori rozebralem go i tarcza jest identyczna jak zwykła srebrna a bardziej tak samo wykonana tyle że żółta oraz posiada nr seryjny zakończony 001 a srebrna ma 002. Na płytce obrotomierza jest data produkcji 26.06.97 więc chyba jeden z pierwszych jakie wyprodukowali.

20170908_181343.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosi nic nie wiedzą na ten temat. Google cisza. Tutaj cisza. Eper nie rozpoznaje nr seryjnego. Kolega z ASO pierwszy raz taki widzi. To co to kuzwa jest za rare parts skoro nikt o nim nic nie wie 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2017 o 20:06, dawiddawidowski napisał:

Z ciekawości podświetlenie jaki ma kolor?? Żółty czy pomarańczowy:phi:

 

Pomarańczowy jak wszystkie ;)

Miałem już papier 2500 w rękach i chciałem to modzic żeby świeciło na biało ale jednak to za duże rare więc odpuściłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2017 o 17:50, Kita_ napisał:

Wygląda na Ricambi, więc zakładaj i ciesz się mega pięknym rarytasem!

Też tak zrobiłem :D

Cieszę się w opór bo udał o się zdobyć kolejne mega rare ale nie daje mi spokoju skąd się wziął i w czym to jeździło? :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2017 o 19:15, HARDTECHNO napisał:

Takie tarcze widziałem w seicentach abarth w UK. Możliwe że to był rarytas na ten kraj. 


Hej :)

Możliwe lecz jak wiadomo obrotomierz na UK jest skierowany tarcza w prawa stronę a mój w lewo.
Co najciekawsze na obudowie od wewnątrz jest naklejka z ledwo widocznym nr.
Po wpisaniu w ePer odnalazl go jako obudowa obrotomierza w wersji z kierwonica z lewej strony ( SX ) wiec anglik to nie jest :D

 

Założyłem temat na fiatforum.com lecz tam też zbytnio nikt nie wie na ten temat.

Włoska grupa Seicento na fb też nic nie wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.