Skocz do zawartości

Duży SUV od seata


gzes

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł z tym by klienci wybierali nazwę ciekawy. Pamiętam na FB akcję, że ludzie propnowali nazwę "Cancelada" (po hiszpańsku znaczy Skasowana) i co ciekawe jest taka miejscowość wypoczynkowa na Costa del Sol. No do finału na szczęście z tą nazwą nie weszli :)

Trudno wybrać. Aranda chyba najciekawsza, choć w hiszpańskiej wymowie brzmi podobnie do Alhambra (czyta się Alambra), Avila to nazwa badziewnego telefonu Samsunga, Alboran to bardziej do VW, a Tarraco kojarzy się z paskudnym Hyundaiem sprzed kilku lat. 

Nie spodziewałbym się po tym modelu niczego niż, że będzie to toczka w toczkę Ateca, tyle że przedłużona o te ok. 20 cm (czyli tak jak Tiguan i Tiguan Allspace)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rado_ napisał:

To jaki to ma sens? :phi:

To taki chłit małketindody.  :hehe:

Jeszcze samochodu nie ma a oni już go w intenrcie promują, że będzie, a ludziska biorą w tym udział (ponad 100 000 uczestników), bo myślą, że wybrana przez nich nazwa stanie się obowiązującą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2017 o 10:00, gzes napisał:

żadna z moich propozycji nie przeszła ;] Teide było w 10 chyba ... ale tak czułem że takie a nie inne przesłanki wyboru, a skończy się tym, ze nazwa ma być na "A" ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór jak w milionerach na wysokim pułapie, wszystko podobne, można tylko ilością "A" i "R" próbować zgadywać co pasuje bardziej. Aż się prosi o koło ratunkowe bo niewiadomo co wybrać :hehe: 

Mogli chociaż w filmiku pokazać czego dotyczy ta zabawa. Co to ma być za SUV, coś nowego czy kolejny Kodiaq ale od Seata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Igorek napisał:

Mogli chociaż w filmiku pokazać czego dotyczy ta zabawa. Co to ma być za SUV, coś nowego czy kolejny Kodiaq ale od Seata?

Najprawdopodobniej będzie przedłużona Ateca. Na to wskazują wizualizacje w necie. Czyli taki sam schemat jak Tiguan- Tiguan Allspace, Kodiaq- Kuraq ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
8 minut temu, twinsen napisał:

Rzekłbym, nawet nawet ;] Ta Skoda z sąsiedniego wątku to brzydka jest przy tym, a przecież to to samo ;] 

No nie tak do końca to samo - to trochę większe... o jakieś 40 cm dłuższe i 7 osobowe. Skoda Kamyk to jak fabia/Ibza na szczudłach, a Tarraco to jak Octavia/Leon ST na szczudłach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Manx napisał:

No nie tak do końca to samo - to trochę większe... o jakieś 40 cm dłuższe i 7 osobowe. Skoda Kamyk to jak fabia/Ibza na szczudłach, a Tarraco to jak Octavia/Leon ST na szczudłach ;)

To samo, to miałem bardziej na myśli VAG :) Mimo wszystko chyba jednak bym wolał Tiguana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, twinsen napisał:

To samo, to miałem bardziej na myśli VAG :) Mimo wszystko chyba jednak bym wolał Tiguana.

Tiguan jest w sam raz dla niedużej rodziny :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Manx napisał:

No nie tak do końca to samo - to trochę większe... o jakieś 40 cm dłuższe i 7 osobowe. Skoda Kamyk to jak fabia/Ibza na szczudłach, a Tarraco to jak Octavia/Leon ST na szczudłach ;)

To jest obecnie najwiekszy SUV (po Touaregu) w grupie VAG, konkurencja dla Kodiaka i Tiguana Allspace.

Calkiem fajne auto im wyszlo, imho duzo ladniejszy od wspomnianego rodzenstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zinger napisał:

Calkiem fajne auto im wyszlo, imho duzo ladniejszy od wspomnianego rodzenstwa.

Zgadzam się. Zdecydowanie zgrabniejszy od bliźniaków (Kodiaq, Tiguan Allspace). Podoba mi się nowa stylistyka Seata z przodu.

Siedziałem w środku Tarraco i wnętrze też nowe, równie ergonomiczne co w poprzednich modelach, świetnie wykonane.

Jeżeli tylko nie będzie problemów z dostępnością, jak przez długi czas było z Ateca, to ma szanse się sprzedawać. Dziwi mnie tylko, że póki co nie ma wersji FR. Wieść niesie że pojawi się w salonach w 2020, a jedną z dostępnych wersji silnikowych będzie hybryda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.