Skocz do zawartości

Wymiana reduktora


WaWeR

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze taniej zregenerowac ale...

Chce wymienic reduktor. Genius brc 1200

Kupie taki i co? Odpinam, przypinam i juz? Czy cos trzeba ustawiac, regulowac.

Didatkowe. Czy ktos wie jaka srednice maja weze wodne idace do nagrzewnicy? Chce wyeliminowac wpiecie rownolegle z nagrzewnica i zastosowac szeregowe, i nie wiem jakie srednice wezy sa by kupic złączki.

 

#

I po co ja to wklepalem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie reduktora należy ustawić ciśnienie na reduktorze, w teorii powinno być 1,0-1,2 Bar-a. Jak regulacja jest poprawna to najlepiej ustawić ciśnienie takie jakie było na starym reduktorze. Prawidłowo powinno się sprawdzić mapy i itp, nreduktor reduktorowi nie jest równy jeśli chodzi o parametry pracy, działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam zycie to, cos sie urwie, cos ukreci, cos peknie i zostane bez wozu.
Chce wymienic reduktor, weze wodne, trojniki zastąpić by miec szereg a nie rownolegle.

#
I po co ja to wklepalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta u gory?
To jeszcze jedno pytanie. Czy jest sens zmiany 1200 na 1500. Roznica w cenie zadna. Wydajnosc tego drugiego wieksza. Silnik ma 107KM wiec i slabszy wystarczy...ale moze jednak warto?

#
I po co ja to wklepalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, WaWeR napisał:

Ta u gory?
To jeszcze jedno pytanie. Czy jest sens zmiany 1200 na 1500. Roznica w cenie zadna. Wydajnosc tego drugiego wieksza. Silnik ma 107KM wiec i slabszy wystarczy...ale moze jednak warto?
 

1200 na Subarowych 125 KM starcza bez problemu. Do odcięcia. A to nie jest specjalnie oszczędny silnik. Pewnie że większy nie zaszkodzi. Pytanie czy jest sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie śruby doczytaj jak jest w Twoim reduktorze regulacja napięcia membrany. Jeśli chodzi o węże, osobiście dopłaciłem i wymieniłem u siebie na Parker-a. Nie przerabiam tego tonami więc Ci nie doradzę, wąż jak wąż nie cieknie na razie jest ok ale opinie Parker, Thunderflex mają bdb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gondoljerzy napisał:

Szczerze odradzam Fagumit.  Chyba, że ktoś chce produkt ekologiczny, momentalnie ulegający biodegradacji.

już nie przesadzaj. kilka lat temu w mojej koparce strzeliły 2 węże semperit, i założyłem właśnie fagumit-a. maszyna pracuje dziennie po 10 godz, latem temperatury często przekraczają 100 stC i jakoś się nie chcą biodegradować

w moim prywatnym aucie też semperit miał wystrzał w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.