Skocz do zawartości

Fiaty do 8000 zł.


jarzab11

Rekomendowane odpowiedzi

Zielony jestem w Fiatach a interesuje mnie Punto lub Panda. Pomijam przebiegi tych samochodów bo w tym budżecie to raczej nie znajdę okazji ;] Czy ktoś coś widzi niepokojącego w autach z linków? Ostatnie auto jakie kupowałem to octavię, której nie musiałem oglądać i sprawdzać bo to była służbówka, którą jeździłem, dlatego trochę wypadłem z obiegu oglądania aut. Staram się szukać od osób prywatnych i omijam place z grabionym tłuczniem :hehe:

 

Panda z Warszawy

Panda z Wyszkowa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie się zastanów, czy to na pewno musi być Panda lub Punto. Jest alternatywa w takim budżecie. A Pandy i Punta z naszych salonów mają jakieś dziwne, astronomiczne wręcz ceny biorąc pod uwagę ogólną "jakość" tych aut. Siostra w tym budżecie kupiła 1,5 roku temu Fabię 1.4 i gania bez usterek jak do tej pory, a mało nie jeździ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Smigiel napisał:

Poważnie się zastanów, czy to na pewno musi być Panda lub Punto. Jest alternatywa w takim budżecie. A Pandy i Punta z naszych salonów mają jakieś dziwne, astronomiczne wręcz ceny biorąc pod uwagę ogólną "jakość" tych aut. Siostra w tym budżecie kupiła 1,5 roku temu Fabię 1.4 i gania bez usterek jak do tej pory, a mało nie jeździ ...

Wolałbym coś z grupy VW bo mam ogólne pojęcie o tych autach, ale wszystko co znajduję to szroty  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Polarny napisał:

Tym za bardzo bym się nie sugerował - znam przypadek, gdzie szef firmy wynajmuje piętro w nowym biurowcu, sam mieszka w willi, a jego oficjalna siedziba to mieszkanie w starym bloku bez windy.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-stilo-z-niemiec-stan-bdb-2001r-okazja-cena-3999-ID6yRseL.html

 

3 x stilo miałem :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2017 o 11:25, jarzab11 napisał:

Zielony jestem w Fiatach a interesuje mnie Punto lub Panda. Pomijam przebiegi tych samochodów bo w tym budżecie to raczej nie znajdę okazji ;] Czy ktoś coś widzi niepokojącego w autach z linków? Ostatnie auto jakie kupowałem to octavię, której nie musiałem oglądać i sprawdzać bo to była służbówka, którą jeździłem, dlatego trochę wypadłem z obiegu oglądania aut. Staram się szukać od osób prywatnych i omijam place z grabionym tłuczniem :hehe:

 

Panda z Warszawy

Panda z Wyszkowa

 

ostatnio u nas na giełdzie było punto po fl chyba 2004 z 1.9 jtd 100km, z klima i elektryka za 6600 chyba ? poszukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyło się na oplu corsa c z 2003 roku. Auto co ciekawe bezwypadkowe, lakierowane jedynie lewe drzwi kierowcy. Przebieg niby 113 tys. km, ale patrząc po wnętrzu może tyle mieć, tego nie sprawdzę. 1.2 75 KM. Budżet przekroczyłem bo dałem 6800, klima, ABS, elektryczne szyby, czujniki parkowania, alarm, nowy akumulator, hamulce przód + tył i dwa komplety kół z oponami z zeszłego roku ;]. Sprawia dobre wrażenie jak na 14 letnie auto, zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Dnia 18 wrzesień 2017 o 10:09, jarzab11 napisał:

Skończyło się na oplu corsa c z 2003 roku. Auto co ciekawe bezwypadkowe, lakierowane jedynie lewe drzwi kierowcy. Przebieg niby 113 tys. km, ale patrząc po wnętrzu może tyle mieć, tego nie sprawdzę. 1.2 75 KM. Budżet przekroczyłem bo dałem 6800, klima, ABS, elektryczne szyby, czujniki parkowania, alarm, nowy akumulator, hamulce przód + tył i dwa komplety kół z oponami z zeszłego roku ;]. Sprawia dobre wrażenie jak na 14 letnie auto, zobaczymy :)

Nie bardzo ma sie co popsuc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.