Skocz do zawartości

215/45/17 w klasie budżet co brać?


HARDTECHNO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pytam jakie opony kupić letnie w rozmiarze 215/45/17 ? Oczywiście pytam o tą niższa klasę budget do 250zl/szt

Jeździłem na klasie wyższej 

Pirelli, michelin.Fulda.goodyear 

I mam mieszane uczucia. A że budżet to tylko 1.000 zł (4 sztuki) to szukam czegoś taniego i dobrego. 

Jakieś sugestie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź

Barum Bravuris 3HM 215/45R17 91 Y XL FR

 

Ja szukałem czegoś lepszego, ale zaryzykowałem, w dodatku były w dobrej cenie w rozmiarze seryjnym (czytaj droższym) niż 215. Po 1.5 roku i ok. 30 kkm jestem z nich bardziej niż bardzo zadowolony. Zużycie bardzo małe, przyczepność całkiem dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, komor napisał:

Sprawdź

Barum Bravuris 3HM 215/45R17 91 Y XL FR

 

Ja szukałem czegoś lepszego, ale zaryzykowałem, w dodatku były w dobrej cenie w rozmiarze seryjnym (czytaj droższym) niż 215. Po 1.5 roku i ok. 30 kkm jestem z nich bardziej niż bardzo zadowolony. Zużycie bardzo małe, przyczepność całkiem dobra.

 

Uzywalem w C4 VTS I bez wahania kupilbym jeszcze raz :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając internet niektórzy polecają laufenn (grupa hankook) saetta czytałem że niektóre ciężko wyważyć lub są "krzywe" więc je odpuszcze. 

 

W moim wozie Stilo 140km 1.9 jtd jak na razie najlepiej spisywaly się Fuldy. Jak i na suchym tak i na mokrym. Niestety ceny wywindowaly wysoko i je odpuszczam już. 

Po jeździłem tu i tam po wulkanizatorach i chwała Dębice presto żaden zaś nie poleca Zetex,sunny itp. 

 

Osobiście wybiore laufenn lub debice presto 

 

A może ktoś jeszcze jakiś pomysł podsunie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.