Skocz do zawartości

sluchawki do nawigacji


dennis_sc

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, jacek napisał:

Chyba raczej będą Cię piły. Muszą być bardziej płaskie, może lepiej takie

lub coś w tym stylu

faktem jest, ze te "moje" moga troche za bardzo wystawac, ale te "Twoje" wydają sie ok, tylko te drugie za 3$ to chyba nie mają szans zadziałać :( acz za 11$ też gwarancji nie ma :hmm:

 

2 godziny temu, ryjek napisał:

 

a może lepiej jakiś niedrogi interkom? 

coś prostego wyrwiesz za 200.

 

no może i lepiej ale najtańszy interkom pewnie będzie dziadowski a tutaj raz że cena niższa a dwa ze jeszcze mozna uzywać poza kaskiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Darek_ napisał:

Zakupiłem takie niby wodoszczelne.

 

 

ciekaw jestem jak to wymiarowo wygląda. ja mam bardzo ciasny kask i moje dokanałówki muszą być tycie, chociaż np. kiedyś awaryjnie w trasie kupiłem sony, kształ mają podobny do tych:

 

jakieś w miarę spoko na ali i nawet nie uwierały za bardzo, a kask mam ciasny i bez miejsc na słuchawki.

 

ale do moich betronów i tak się nie umywają, mniejszych słuchawek w życiu nie widziałem. tyle, że w obu przypadkach to przewodówki, moja navi i tak nie ma BT ;)

 

słuchawka jest wielkości paznokcia małego palca :D w sumie to mógłbym sobie kupić takie bezprzewodowe guano, gdyby zachodziła potrzeba i przelutować te słuchaweczki, byłaby baja :)

betron_ks45_review-200x200.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://m.aliexpress.com/s/item/1907005436.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.3ab9ad5acvPzo3#autostay

 

Mam tego typu. Wlasciwie takie tylko jakas inna "firma". Sprawdza sie super i mozna pogadac z pasazerem. Wytrzymuje spokojnie 8h i dluzej. Uzywalem takich samych na amatorskich rajdach 4x4 i za ta kase lepszego rozwiazania chyba nie ma. Na allegro widzialem kiedys niewiele drozej wiec jak nie chcesz czekac 3tyg to klikaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.