Skocz do zawartości

SPRZEGŁO DO MAZDY CX5


danrod

Rekomendowane odpowiedzi

witam - pilnie potrzebuję informacji , może ktoś wie gdzie jest dostępne w polsce sprzęgło do mazdy cx5 2.o 165km benzynka
jak juz wyszukałem to sa to te same sprzęgła co w mazdzie 6 2 litry 165 km. i niestety chyba nie ma zamienników.
samochodzik mazdę cx 5 sprowadziłem w 2015 roku, jest juz po gwarancji i niestety chyba padło sprzęgło.
gdyz rano wsiadając do autka nie mogłem właczyc wstecznego , normalnie biegi chodzą jak nie jest zapalony silnik, jak uruchomię autko nie mozna właczyc biegów wskakuje z oporem tylko trzeci bieg. ciegna sprawdzone , pozostaje albo docisk , albo tarcza sprzegła.
jak chcę właczyc jedynke autko lekko sie buja , ale za nic nie mozna wbic jedynki jak i dwójki. stawiam na sprzgło gdyz juz wczesnie zauwazyłem ze na jedynce troszke od dłuzszego czasu autko kangurowało. pedał sprzegła chodzi normalnie , płyn jest . przebieg ponad 73 tysiące- chyba dosc wczesnie padło. w dieslu fiat stilo 1,9 jtd wymieniałem sprzegło przy 240 tysiecy .
a może ktos z kolegów ma dojscie , jakis upust na czesci w serwisie mazdy. pozostaje jeszcze uzywka z allegro , ale chyba to juz jest loteria ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.