Skocz do zawartości

Wy kończycie sezon a ja


Cinek

Rekomendowane odpowiedzi

...właśnie zacząłem :hehe: pierwsze 60 km dziś nalatane. :piwko:

Ponieważ pogoda dopisala dziś nadzwyczajnie, sporo motycyklistów widziałem na drodze.

 

LWG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cinek napisał:

...właśnie zacząłem :hehe: pierwsze 60 km dziś nalatane. :piwko:

Ponieważ pogoda dopisala dziś nadzwyczajnie, sporo motycyklistów widziałem na drodze.

 

LWG!

Jakie kończycie ? ;] U mnie jest 30*C :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, HanYs napisał:

Jakie kończycie ? ;] U mnie jest 30*C :ok:

Wróciłem do domu zmarznięty jak kupa na trawniku o listopadowym poranku. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Swider napisał:

To się ubierz! Póki nie jest ślisko- można ganiać. A poza tym, to nie jest zimno. 

Kombi z membrany, na nogach jeansy, niestety nie pomyślałem by się "doubrać". ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam skromnie, kupiłem uszczelniacze lag, olej do nich i zamówiłem tłumik Dominatora. Jutro powinien być u mnie.

I to wszystko, wymienić uszczelniacze, godniej brzmiący wydech i cieszyć się. Jeśli pogoda jeszcze dopisze w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapa fajna a czy bedzie dobrze sie sprawowac, bo po zakupie moze sie okazac, ze Ty masz " zbyt duzo miejsca " a socjus  zbyt malo.

 

To takie moje przemyslenia bo po fotach ciezko ocenic. Ale przyznaje, ze wyglada fajnie !

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, andy7 napisał:

Kanapa fajna a czy bedzie dobrze sie sprawowac, bo po zakupie moze sie okazac, ze Ty masz " zbyt duzo miejsca " a socjus  zbyt malo.

 

To takie moje przemyslenia bo po fotach ciezko ocenic. Ale przyznaje, ze wyglada fajnie !

 

;)

 

Jaka by nie była, na pewno będzie lepsza niż oryginalna, śliska jak ryba. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
3 godziny temu, bolekatepl napisał:

Ja mam 125 wiec to taki wiekszy skuter  to i odległości mniejsze robie 

 

dziś wyszedłem się przejechać i mimo, że tylko 5st. to 150km minęło nie wiadomo kiedy :hmm: tak się własnie zastanawiałem, jak to możliwe że ktoś jest w stanie zejść z motoru jedynie po 15km...chociaż nawet i na 125 mnie by siłą nie ściągnęli :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.