Skocz do zawartości

Jakie auto byście wybrali w przedziale 120-140 kPLN


bergerac

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, bnow napisał:

Bardziej pisałem o tezie, że jak się ma forsę to fajnie jest tego nie pokazywać i jeździć zwykłym autem - z czym się nie do końca zgadzam.

A bo to też jest takie głupie gadanie że chodzi o pokazywanie się. Właściciel firmy, w której pracuje moja żona jeździ nowym MB. Bo spędza pół życia w samochodzie i chce mieć wygodnie. Fakt że poprzednim jeździł 8 lat i tym też pewnie tyle pojeździ. Aczkolwiek muszę mu przekazać że powinien jeździć Tico bo nie wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jetbang napisał:

 

to wcale nie jest jakaś tam baaaardzo duża różnica ... biorąc pod uwagę czas istnienia na rynku kapitalistycznym ...  :oki:

 

Przede wszystkim to Niemcy maja chyba z 10 razy wiecej ludnoscni niz Czechy ;]

Juz sam popyt wewnetrzny bedzie diamteralnie rozny, na korzysc BMW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.10.2017 o 22:38, jetbang napisał:

 
 
 
 
właśnie to niebieskie BMW zostaje zastąpione kurą ...
 
dziś w ciagu 15 minut jazdy do kurnika ... 3 razy wywaliło błędy dotyczące ciśnienia  powietrza w oponach ... braku płynu do spryskiwaczy itp ... mimo iż wszystko było ok ...
 
gdzież ten prestiż ??? gdzie ta niezawodność ?? gdzie ta inżynieria zaawansowana ???
 
auto ma 1,5 roku i 82 tys km  ... salon polska pierwszy własciciel :D
 
:piwko:
 
 

Wole swoja Lagune 2 hahahaha brak takich wpadek... chyba bym sie pocial jakbym wydal na auto 150kkzl I musialbym patrzyc na kontrolki...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2017 o 14:37, funfel napisał:

Przepraszam, za może głupie pytanie, ale jak do licha działa aktywny tempomat przy manualu ???!!! Przecież on sam przyspiesza i zwalnia i operuje biegami...

Też ciężko mi to sobie wyobrazić. To będzie namiastka aktywności :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sdss napisał:

ale to nic nie znaczy !

1,5r temu jak wchodził Superb też były takie ogłoszenia, po zadzwonieniu do kilku odechciało mi się dzwonić do kolejnych ..

Z dieslem bym mniejszy problem niż TSI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sherif napisał:

ale to nic nie znaczy !

1,5r temu jak wchodził Superb też były takie ogłoszenia, po zadzwonieniu do kilku odechciało mi się dzwonić do kolejnych ..

Z dieslem bym mniejszy problem niż TSI.

W oficjalnym cenniku jest -14tyś zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chcecie mi powiedzieć ze to jest dobra cena za tego superba? Skoda rak jak VAG aktualnie mocno traci klientów biznesowych. Wcześniej jeszcze mieli ciekawe łączone oferty z VW leasing ale aktualnie są tak drogie te auta ze nie ma w ogóle o czym gadać. Druga sprawa to to, ze zauważyli i chyba coś chcą z tym zrobić. Zobaczymy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, johnny_b2 napisał:

Ale chcecie mi powiedzieć ze to jest dobra cena za tego superba? Skoda rak jak VAG aktualnie mocno traci klientów biznesowych. Wcześniej jeszcze mieli ciekawe łączone oferty z VW leasing ale aktualnie są tak drogie te auta ze nie ma w ogóle o czym gadać. Druga sprawa to to, ze zauważyli i chyba coś chcą z tym zrobić. Zobaczymy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

traci, ale teraz dali chyba leasing 103% 

ten superb jeszcze rok temu bylby po 150-160kpln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, sdss napisał:

W oficjalnym cenniku jest -14tyś zł.

popatrzyłem sobie w ofertę jak zamawiałem auto 1,5r temu - jak tylko wchodził Supeb kombi i miałem rabat przeszło 18kzł (ok 10.5%), także prawie 2 lata od rozpoczęcia sprzedaży te 14kzł to nie jest dużo. Ciekawe ile teraz bym czekał na auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, sherif napisał:

jak tylko wchodził Supeb kombi i miałem rabat przeszło 18kzł (ok 10.5%), także prawie 2 lata od rozpoczęcia sprzedaży te 14kzł to nie jest dużo.

 

Indywidualna oferta, a oficjalny cennik to jednak robi różnicę.

Dodatkowa negocjacja i zrobi się konkretnie.

Przy bida wersjach już jest rozsądnie.

 

http://az749841.vo.msecnd.net/sitesplpl/alv1/c9912794-99ab-4a07-befe-46d911145d5b/cennik_superb_wyprzedaż_2017.1f4a9c1c99c9264f2cb8b9334544abe4.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mrBEAN napisał:

 

Indywidualna oferta, a oficjalny cennik to jednak robi różnicę.

Dodatkowa negocjacja i zrobi się konkretnie.

Przy bida wersjach już jest rozsądnie.

 

http://az749841.vo.msecnd.net/sitesplpl/alv1/c9912794-99ab-4a07-befe-46d911145d5b/cennik_superb_wyprzedaż_2017.1f4a9c1c99c9264f2cb8b9334544abe4.pdf

Nie do końca taka indywidualna, ja jej tak mocno nie negocjowałem :)

Różnica jest taka, że wtedy auto wchodziło na rynek a kolejka już była na min pół roku, więc i tak dziwne że Skoda stosowała rabaty, bo inne marki nawet o tym nie chcą słyszeć, gdy auto wchodzi na rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sherif napisał:

Nie do końca taka indywidualna, ja jej tak mocno nie negocjowałem :)

 

Nie ma znaczenia czy negocjowałeś czy nie. Teraz do oficjalnej obniżki jeszcze dealer może dołożyć od siebie coś i zrobi się już przyjemnie.

Wtedy takiej opcji nie było.

 

Swoja drogą lifting Superba coraz bliżej chyba, bo obniżka, jak na oficjalną spora w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mrBEAN napisał:

 

Nie ma znaczenia czy negocjowałeś czy nie. Teraz do oficjalnej obniżki jeszcze dealer może dołożyć od siebie coś i zrobi się już przyjemnie.

Wtedy takiej opcji nie było.

 

Swoja drogą lifting Superba coraz bliżej chyba, bo obniżka, jak na oficjalną spora w sumie.

Przyjemnie czyli ile ?

Wtedy oferta była też od dealera, nie wnikałem po czyjej stronie był rabat, skoro był sporo - jak napisałem większy niż ten obecnie oficjalny i to na nowy model (który dopiero wchodził do produkcji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wsiadanie i wysiadanie. Jak wezmiesz na sam dół to siedzisz na asfalcie.
A ja tak uwielbiam w kazdym aucie fotel obnizam na sam dol kobieta po mnie jak wsiada to wpada :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, slawek_l_83 napisał:

A ja tak uwielbiam w kazdym aucie fotel obnizam na sam dol kobieta po mnie jak wsiada to wpada :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Tez tak lubiłem,  zanim nie kupilem 5008. Teraz wole siedziec wyżej,  latwo wsiadac i wysiadać. Po prostu wygodniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, slawek_l_83 napisał:

A ja tak uwielbiam w kazdym aucie fotel obnizam na sam dol kobieta po mnie jak wsiada to wpada :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

ja właśnie też :ok: to najlepsza pozycja za kierownicą, człowiek się czuje jak w aucie, a nie jak w ciężarówce :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Rado_ napisał:

Tez tak lubiłem,  zanim nie kupilem 5008. Teraz wole siedziec wyżej,  latwo wsiadac i wysiadać. Po prostu wygodniej

fajna jest 5008, chociaż 3008 bardziej mi się podoba. jest znacznie zgrabniejsza. też przez chwilę myślałem o suvie, ale jednak do mojej jazdy limuzyna jest bardziej odpowiednia. żonie natomiast kupiłem namiastkę suva, bo 2008. Myślałem o 3008 dla niej, bo bardzo mi się podoba, ale po pierwsze powiedziała, że jest za duży, po drugi nie zmieściłem się w 100 koła. ceny za 5008 też są kosmiczne, przyzwoicie wyposażona wersja to około 150-160 kPLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma poprzedni model, ale nie w tym rzecz. Po prostu w tego typu autach siedzisz wyżej, nie wpadasz  do studni jak chcesz usiąść :ok:

A nowy 3008/5008 sa świetne,  niestety jedyny sensowny silnik to raczej dizel 2.0, a wtedy cena leci mocno  no tak, sensowna wersja jak dla mnie to sie robi ponad 140 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.