Skocz do zawartości

Crossover w okolicach 70kzł da się?


Fili_P

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, wladmar napisał:

 

Jimny to nie crossover, tylko rasowa terenówka, bardzo słabo nadająca się do jazdy cywilnej. Autorowi chyba zupełnie nie o to chodzi. 

i tak mało jezdzi, oc tanie bo 1.3 silnik, na ryby latwiej dojechac i super cene trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bielaPL napisał:

i tak mało jezdzi, oc tanie bo 1.3 silnik, na ryby latwiej dojechac i super cene trzyma

 

Pali sporo, brak jakiegokolwiek komfortu. Jeżeli tylko na ryby i to w poważny teren, to super wybór. W innym przypadku zakup terenowego (prawdziwego!) samochodu mija się z celem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja może poddam inną myśl... mianowicie, w wakacje rodzice chcieli zmieniać auto, bo do obecnie użytkowanego (hyundai i30) im się źle wsiadało. Czyli generalnie chcieli mieć wyższe auto, które będzie wygodne do użytkowania. Kupili Hyundai ix20, bo spełniał wymagania. Może warto teściowi podpowiedzieć tą drogę. Mało z tego, teście, którzy coś tam myśleli o zmianie auta, ale raczej w odległej perspektywie jeszcze, też zmienili, tyle, że akurat wzięli Kię vengę. 

Oba samochody dość dobrze wyposażone - ix20 comfort 1.6, venga L business line 1.4 - cenowo ix trochę droższy, ale oba z ceną nieco ponad 60 kzł.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2017 o 12:27, 771025 napisał:

A ja może poddam inną myśl... mianowicie, w wakacje rodzice chcieli zmieniać auto, bo do obecnie użytkowanego (hyundai i30) im się źle wsiadało. Czyli generalnie chcieli mieć wyższe auto, które będzie wygodne do użytkowania. Kupili Hyundai ix20, bo spełniał wymagania. Może warto teściowi podpowiedzieć tą drogę. Mało z tego, teście, którzy coś tam myśleli o zmianie auta, ale raczej w odległej perspektywie jeszcze, też zmienili, tyle, że akurat wzięli Kię vengę. 

Oba samochody dość dobrze wyposażone - ix20 comfort 1.6, venga L business line 1.4 - cenowo ix trochę droższy, ale oba z ceną nieco ponad 60 kzł.  

kolezanka Teściowej "z pracy" ma Venge/ix20 - nie pasuje im to auto - nie mam pojęcia dlaczego :-(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2017 o 13:43, wladmar napisał:

 

Pali sporo, brak jakiegokolwiek komfortu. Jeżeli tylko na ryby i to w poważny teren, to super wybór. W innym przypadku zakup terenowego (prawdziwego!) samochodu mija się z celem. 

tak Renagade z silnikiem 1.6 i napędem na przód jest tak terenowy jak mercedes S klasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My szukajac aut w tym przedziale skonczylismy z Renegadem i Kyszkyszem przedliftingowym, jeszcze sa resztki u dilerow w niezlych cenach - niestety jezdzac po salonach albo odstraszaly nas stylistycznie i wykonczeniowo wnetrza lub wrazenia z jazd. Inna sprawa ze Renek ostatecznie wyniosl prawie 90k ale ma 140KM, podgrzewane siedzenia i kierownice, klime auto itd. QQ byl ponizej 80k ale z co ciekawe ma rozpoznawaniem znakow, asystent pasa ruchu i pare innych bajerow lacznie z lakierem metalikiem. Pewnie u tescia tez budzet bedzie musial sie nagiac bo nagle sie okaze ze fajnie miec jakis dodatkowy bajer ;) Poza tym za 60tys raczej niczego nie znajdzie .. chyba ze Captura. Bo za 70 tys nawet nie pamietam czy Vitare dalo sie wyrwac z tym lepszym wyposazeniem a i tak tracilo w tym aucie tanioscia plastikow. Mazda C-X3 byla mala i twarda. Captur to zdecydowanie nie ta liga, ale da sie kupic ponizej 70tys. 500X nie podszedl stylistycznie i deską. Tucson i Sportage wielkie i w tej cenie nie oferowaly niczego ciekawego bo one sie dopiero tutaj zaczynaja. Mokka miala super wnetrze i byla bardzo przestronna i ostatecznie niewiele przegrala z Kaszkajem. Crossland zmiescil by sie chyba w tym przedziale, ale nam nie podeszla stylistyka auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 25.09.2017 o 21:15, bochumil napisał:

Niech teściu zaczeka za Kia Stonic albo Hyundai Kona. Może być ciekawie.

Kona może się nie będzie wyróżniać z tłumu, ale za jakiś czas może mieć dobre ceny z przyzwoitym wyposażeniem :ok:

https://www.samar.pl/__/3/3.a/96209/Hyundai-Kona-kłania-się-polskiej-publiczności.html?locale=pl_PL

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mokrii napisał:

Hyundai kona ?
klaptapatap

kona kona aż skona ;) . Widziałem reklamę mówiącą "hyundai kona już w salonach" - normalnie antyreklama :phi: 

W sumie można skonać patrząc na niego - strasznie przekombinowany i szkaradny :chory:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kona kona aż skona . Widziałem reklamę mówiącą "hyundai kona już w salonach" - normalnie antyreklama :phi: 
W sumie można skonać patrząc na niego - strasznie przekombinowany i szkaradny :chory:

;l

Widziałem właśnie przed salonem, nawet ładne to ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Manx napisał:

kona kona aż skona ;) . Widziałem reklamę mówiącą "hyundai kona już w salonach" - normalnie antyreklama :phi: 

W sumie można skonać patrząc na niego - strasznie przekombinowany i szkaradny :chory:

Dobrze, ze cen nie widziales. Powariowali te koreance najgorsze, ze to ani silika ani wygladu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wujekcybul napisał:

Dobrze, ze cen nie widziales. Powariowali te koreance najgorsze, ze to ani silika ani wygladu nie ma.

Może kim chi była za mocna i ich po niej fantazja poniosła. Z cennikami szaleją już od jakiegoś czasu i od kilku osób już słyszałem, że cennik wybił im z głowy zakup Hultaja lub Kiły. Ja tam się nie wybieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Manx napisał:

Może kim chi była za mocna i ich po niej fantazja poniosła. Z cennikami szaleją już od jakiegoś czasu i od kilku osób już słyszałem, że cennik wybił im z głowy zakup Hultaja lub Kiły. Ja tam się nie wybieram.

Pchaja do flot diesele to im idzie calkiem sprawnie ale poza tym to kompakty im nie ida. Zreszta nie dziwie sie z taka polityka cenowa i brakiem silnikow vs europejska konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...
2 godziny temu, Fili_P napisał:

Se Teściowa kolor wybrała. 😮
Oczywiście przekroczyli budżet 😉
Dzięki wszystkim za pomoc i opiniedf7d4f429977fe2f8c28e5e7474c1b68.jpg

...
 

W Cayenne to się chyba Nordic Gold nazywało 🙂

Fajnie, że odważny lakier. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fili_P napisał:

Se Teściowa kolor wybrała. 😮
Oczywiście przekroczyli budżet 😉
Dzięki wszystkim za pomoc i opinie

...
 

Ale żeś węgiel z przed roku wykopał ;]

Normalnie zestresowałeś mnie tym śniegiem 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.